PDA

Zobacz pełną wersję : Panele na starej podłodze



Lela843
08-02-2016, 06:36
Witam, czy ktoś się orientuje z czego jest ta poodłoga (nie jest to podloga drewniana). Czy istnieje możliwość położenia na niej paneli? Jeżeli nie jaki może być koszt usunięcia jej i położenia paneli za m. kw.? Chcę kupic meszkanie w bloku z taką podłogą i zastanawiam się czy nie zrujnuja mnie koszty ....:confused::confused::confused:346167

Krzysiek88
08-02-2016, 20:24
NIe wiem co to jest, niech się wypowiedzą mieszkancy blokow, natomiast co za problem na tym położyc panele? To tak jak na wylewce, podklad i panele, tylko pewnie trzeba by drzwi podcinac troche

dreslerstudio
09-02-2016, 08:04
To wygląda jak imitacja parkietu zrobiona z wiór drewnianych, takie wióra kleiło się trojącymi klejami wiec radze zerwać to cudo wykonać nową wylewkę i ułożyć panele. W blokach podłogi były zazwyczaj bardzo krzywe, dawniej nikt się nie przejmował odbiorami mieszkań i sprawdzaniem czy jest równio , jak zaczniesz układać panele na krzywej podłodze to będą same problemy. www.dreslerstudio.pl

jm.yarec
10-02-2016, 04:24
To płyta wiórowa lub szlifowana paździerzowa, można na to położyć panele, a po zerwaniu trzeba będzie wyrównać powierzchnię ( koszta ).
O ceny pytaj lokalnie bo Ci ktoś poda cenę z np. Pasadeny [USA] lub Swierdłowska [RU] a zerwać to g.. możesz sam, gorzej z wyrównaniem.