PDA

Zobacz pełną wersję : Słupki pod siatkę



yarecki_wr
09-02-2016, 07:06
Witam. Planuję zakup słupków do siatki, ale widzę, że słupki w sprzedarzy nie mają przymocowanych uchwytów/przelotek czy jak to nazwać na ten gruby drut, który widziałem w zamontoqanych siatkach. Trzeba to potem jakoś dospawać. To by chyba niszczyło farbę ochronną. Na początek będę chciał żeby mi te słupki zabetonowano a potem żeby zrobić cokół i ponaciągać siatkę. Czy tak to się robi?

dreslerstudio
09-02-2016, 07:25
Zalecam kupić słupki nie pomalowane ze ściankami gr 3 mm, (w składzie budowlanym sprzedającym profile stalowe zapłacisz o wiele mniej a materiał jest znacznie lepszy niż słupki z marketów) słupki pomalowane dostępne w marketach wykonane są ze stali grubości 1,5 mm - bardzo cienkie, tanie w produkcji ale drogie dla klienta końcowego.

bbblondas
09-02-2016, 12:56
Poszukaj slupków u miejscowego producenta siatki.
Ja tak zrobilem . I kupilem słupki i siatke. Słupki 2,4m dla siatki 1,5m i podmurówki do tego.
Słupki juz mialy dospawane nakrętki do przeciągania drutu. Całośc była ocynkowana.

yarecki_wr
11-02-2016, 19:06
U mnie coś słabo z tymi słupkami. Większość to 2m a z dospawanymi nakrętkami w ogóle nie widziałem.

kisielu
29-02-2016, 16:21
Ja też sam zamierzam sam dospawać nakrętki, bo ciężko mi było znaleźć słupki które byly już gotowe jak robilem kojec dla psa. Chyba że ktoś podrzuci jakiegos producenta co ma gotowe? Bo jeszcze mnie czeka robienie ogrodzenia