PDA

Zobacz pełną wersję : oblewanie wiechy :) ?



Gwizdki
09-09-2004, 08:51
mam pytanie, pewnie i głupie, no ale... Czy stawia się tylko wódkę czy też należy przygotować coś jeszcze (grill, ogórki ;) itp.). No i jeszcze jedno: czy na popijawę udaje sie tylko mąż (no wiecie-męska impreza :) )?
Jak to wyglądało u Was? :D

damis
09-09-2004, 10:45
Kupiłem skrzynkę wódki, załatwiłem świniaka, żurek i tp. rzeczy, kosztowało mnie to około 700 PLN, Na imprezie bawili się wykonawcy, rodzice, teście, szwagier, przedstawiciel hurtowni w której się zaopatruję (łącznie około 15 osób)

PAJONK
09-09-2004, 11:03
postawiłem pare flaszek wódki i to pod koniec dniówki - żeby sie na budowie nie pozabijali - ewentualnie można rozpalić grilla. 700 PLN ??? - według mnie to za dużo - chyba że robocizna była za darmo.
Pozdrawiam

gaga2
09-09-2004, 11:05
my kupiliśmy skrzynkę piwa, do tego upiekłam ciasteczka na słono, kiełbaski na ognisko, przywieźliśmy dzieci... i co? ekipta tak się spieszyła do domu, że w w pięć minut wypili po butelce piwa, wtrząchnęli wszystkie ciastka, zebrali się do wozu i tyle ich widzieliśmy :o . Ognisko i kiełbaski piekliśmy we własnym rodzinnym gronie.
Pozdrawiam,
gaga2

Olka
09-09-2004, 11:13
u nas wiecha była w styczniu

zrobiłam drobne przekąski, bigos, wódeczkę

Byli rodzice, my oboje, pracownicy, kierownik budowy

osowa
09-09-2004, 18:09
a JA MAM DZIJSIAJ WIECHĘ !!!!!!!!!!!
tzn , wianek mi dziś zawiesili a świętować będziemy jutro :wink:
Zapraszam wszystkich do obejrzenia wianuszka w mojej galerii ( link w podpisie ) zaraz wstawię fotki .
Pozdrówka

Gwizdki
09-09-2004, 19:01
Dzięki za wszystkie wskazówki. My chyba poprzestaniemy na wódeczce (ew. piwku), kiełbasie i ogórkach. O świniaka raczej ciężko :wink:

Ew-ka
09-09-2004, 19:02
a JA MAM DZIJSIAJ WIECHĘ !!!!!!!!!!!
tzn , wianek mi dziś zawiesili a świętować będziemy jutro :wink:
Zapraszam wszystkich do obejrzenia wianuszka w mojej galerii ( link w podpisie ) zaraz wstawię fotki .
Pozdrówka


Gdzie ten śliczny wianek ???? kiedyś go widziałam , a teraz mi gdzieś zniknął!!

a już wiem , przecież go powiesiłaś na dachu... :wink:

jamles
10-09-2004, 01:19
Dzięki za wszystkie wskazówki. My chyba poprzestaniemy na wódeczce (ew. piwku), kiełbasie i ogórkach. O świniaka raczej ciężko :wink:
mogę odsprzedać 8) :wink: tylko po co ???????? czy Ty oprócz wypłaty
dostajesz raz w miesiącu świniaka od szefa?????????????????
Jeżeli jesteś szefem to w ramach premii dajesz świniaka podwładnym???

damis
10-09-2004, 09:48
Na tych 15 obecnych na imprezie 10 to rodzina i znajomi. Tak czy siak musiałbym zrobić imprezę dla rodziny, i co mam robić dwie imprezy. A podrugie to przy przygotowaniach to nie kiwnąłem palcem (poza kupnem wódki i napojów).

mdzalewscy
10-09-2004, 10:53
ja mam wiechą za jakieś 2 tygodnie

wódeczka, piwko, kiełbaski i bigosik, ale napewno będzie mniej niż 700zł

rafałek
10-09-2004, 12:50
U mnie wiechy jako takiej nie chcieli (stwierdzili, że to strata czasu - dla nich - a mają już kolejną robotę), więc postawiłęm im wódeczkę i pifko i coś do popicia wódeczki i wszyscy byli zadowoleni - koszt tego symbolu około 50 zł...

idkam
21-05-2005, 12:29
Kiedy ten wianek??? Po stropach, czy po całości wykonanych przez ekipę zadań???

Lawy
21-05-2005, 15:51
Dwie flaszki, do tego kiełbaski na ciepło, chlebuś i dodatki. Spokojnie - dlatego, że następnego dnia mieli jeszcze kończyć. Wypiłem z nimi kielona i zostawiłem ich samych - niech się najedzą i napiją bo zmizernieli :wink: 8) 8) 8) 8)

gosia@
21-05-2005, 17:29
Ale mnie przestraszyliscie :-?Ja co prawda do wiechy mam całe wieki :oops: ale nie wiedziałam,mze to taka wielka impreza.Świniak?bigosik?O, rany :o a, jak budowlancy sa przyjezdni i codziennie wracaja do domu, to co???zalegaja na murawie doo dnia nastepnego?bo noclegu, to juz chyba nie tzreba :wink: ?

Koko
21-05-2005, 18:19
1,5 litra wódki, kanapki, grill - nie całe 200 PLN.
Miło i sympatycznie. :P

rafałek
21-05-2005, 20:00
Wiechy nie chcieli. Na koniec stanu surowego 0,75 + popitka + piwko dla tych co kierują... Śpieszyli się do następnej roboty.