PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie źródło światła nad lustro w łazience



zygi72
15-02-2016, 10:30
Proszę o podpowiedź jakie źródło światła będzie najlepsze jako światło nad lustro w łazience. Miałem zamiar kupić led ale znalazłem parę wiadomości, że to nie koniecznie dobry pomysł. podpowiedzcie proszę.

soled
31-08-2016, 10:33
To może kompletne lustro z podświetlanymi wypiaskowanymi wzorami?

anaki112
31-08-2016, 12:50
w łazience powinno moim zdaniem panować równomierne oświetlenie. Stojąc przed lustrem również lepiej, żeby twarz była równomiernie oświetlona. zatem może dwie lampki po dwóch stronach lustra, z kinkietami i świetlówkami, takie najlepiej oświetlą twarz przed lustrem :)

bentos
15-09-2016, 10:40
tez mi się podoba podświetlane lustro i jeszcze mozna gdzieś załozyć pasek ledowy.

Pablo088
30-03-2021, 08:41
Można kupić ciekawe :spam: z wypiaskowanymi/wymatowanymi pasami, które fajnie oświetlą łazienkę i nadadzą ciekawy klimat. Istnieje bardzo dużo modeli luster led, więc warto się im bliżej przyjrzeć zanim zacznie się montować kinkiety które są już trochę staromodne... ;)

lafe_lafe
19-04-2021, 14:07
Najważniejsze to DUŻE LUSTRO! :D Nie oszczędzaj na wielkości. Tak jak napisali poprzednicy jeśli chcesz mieć dobrze oświetloną twarz, aby dobrze zrobić makijaż czy wycisnąć... no wiesz ;) to najlepiej żeby twarz była dobrze oświetlona z każdej strony.
Może więc lustro okrągłe? Są takie z oświetleniem od wewnątrz, które równomiernie doświetlą buzię.
Jeśli nie, to dobrze, aby cała łazienka była dobrze oświetlona, a nad lustrem powieciś oświetlenie które doświetli twarz - na przykład :spam:, który nieco kierujemy w stronę lustra, które odbije światło i skieruje je na twarz

drabikol
21-04-2021, 06:52
Jak lustro, to jak największe:) Ja niestety mam tylko małe lustro, które totalnie mi utrudnia poranne rytuały:) ale przymierzam się do kupienia czegoś większego.

krysz00
14-07-2021, 10:34
Ja mam dokładnie to oświetlenie :spam:i sprawdza się całkiem ok. Możesz powiedzieć co nie tak jest w ledach Twoim zdaniem?