PDA

Zobacz pełną wersję : Porównanie kuchni



Berylo
16-02-2016, 12:12
Cześć,

Chcę zrobić kuchnie za około 25 tysięcy z AGD i staję przed wyborem między dwoma firmami w Krakowie. Jopp Design lub Kuchnie Format. Cenowo wygląda to dość podobnie więc pytanie do was, czy macie jakieś dobre lub złe doświadczenia z którąś z wymienionych firm?

Pozdrawiam

nestka
16-02-2016, 22:14
25 tysięcy to sporo pieniędzy na kuchnię. ja proponuję się jeszcze zastanowić nad wyborem

Elfir
16-02-2016, 23:23
serio? Przecież to zależy od wielkości kuchni :)

Berylo
25-02-2016, 08:07
no pewnie dałoby się zrobić za 10 nawet jakby się uparł ale nam nie o to chodzi;)

feliz009
19-11-2018, 13:43
Cześć,

Chcę zrobić kuchnie za około 25 tysięcy z AGD i staję przed wyborem między dwoma firmami w Krakowie. Jopp Design lub Kuchnie Format. Cenowo wygląda to dość podobnie więc pytanie do was, czy macie jakieś dobre lub złe doświadczenia z którąś z wymienionych firm?

Pozdrawiam

Witam, na ktora firme zdecydowales/as sie? Jak finalnie oceniasz wspolprace z tymi firmami i ich jakosc?

Z gory dziekuje za odpowiedz!

Berylo
19-11-2018, 14:00
Witam, na ktora firme zdecydowales/as sie? Jak finalnie oceniasz wspolprace z tymi firmami i ich jakosc?

Z gory dziekuje za odpowiedz!

Ostatecznie wybrałem Jopp Deisgn. Trochę taniej i fajniejszy projekt.
Czy jestem zadowolony? W sumie to tak średnio, bo o wiele spraw musiałem toczyć boje.
- okap wyspowy był za nisko i trzeba było go docinać laserowo. Sprawa ciągnęła się długie dni podczas gdy remont dobiegał końca.
- siłowniki do szafek były za mocne i jak poprosiłem o regulacje to "fachowcy" zrobili ją poprzez przywiercenie w innych punktach zostawiając dziury w meblach. Próbowali to łatać ale z mizernym skutkiem. Tragedia
- łączenie blatu zaprojektowali przy samym zlewie i szpara chłonie wilgoć i puchnie

Ostatecznie zaoferowali nam bodajże 600zł rabatu z tytułu tych punktów. Być może są to wady, których ciężko uniknąć. Szwagierka właśnie wykańcza mieszkanie i niezależnie wybrali właśnie Jopp Design, nie odradzałem ich, bo nie uważam że powinienem. Kolega robił z Formatem i też miał spore problemy.

Wydaje mi się, że pewnych problemów nie unikniesz

Berylo
12-12-2018, 18:06
Zmieniam zdanie. To co Jopp Design zrobił u szwagierki woła o pomstę do nieba. Jeśli zastanawiasz się czy brać Jopp - odpowiadam, nie bierz. Nie chce mi się teraz tego opisywać ale jeśli chcesz znać szczegóły ze zdjęciami to napisz tutaj posta. Mam notyfikacje na maila to odpiszę choćby to było i w 2020.

W skrócie, robią kuchnie już miesiąc i do świąt się nie wyrobią bo masę rzeczy zepsuli (pękniete blaty, rozwalone szafki, pęknięta zmywarka itp) Szwagierka musi odwołać organizacje świąt u siebie w nowym mieszkaniu przez nich.
Szczerze nie polecam, myślałem, że tylko u nas były problemy ale to co było u nas to nic w porównaniu z tą fuszerą.