PDA

Zobacz pełną wersję : Kolejno?? prac na poddaszu u?ytkowym



joanka77
10-09-2004, 11:58
Co pierwsze sie robi : ścianki działowe na poddaszu czy ocieplenie dachu i zamonotwanie płyt GK ? Ścianki działowe mają być z ceramiki.

ebi
10-09-2004, 12:10
sama jestem ciekawa. U nas scianki dzialowe beda z GK.

pozdrawiam
ebi

Tomasz M.
10-09-2004, 12:14
Co pierwsze sie robi : ścianki działowe na poddaszu czy ocieplenie dachu i zamonotwanie płyt GK ? Ścianki działowe mają być z ceramiki.
Profile do g-k raczej mocuje się - między innymi - do ścianek (przynajmniej u mnie tak jest), więc najpierw scianki ceramiczne.

echo
10-09-2004, 12:21
A jesli jedna ze ścianek działowych będzie z płyt k-g to należy robić taka ściankę przed wylewkami czy po?

Tomasz M.
10-09-2004, 12:44
Ja bym robił po wylewkach. Pamiętam, że była już o tym zażarta dyskusja na Forum, ale nie pamiętam czy zakończona jakąs konkluzją (chyba taką, że jak komuś pasuje, to może stawiać przed wylewkami) - u mnie jest do zrobienia tylko parę małych ścianek z g-k i jeszcze nie stoją, a wylewki są. W obecnym mieszkaniu miałem sporo zmian w układzie pomieszczeń, wszystko w g-k, oczywiście na istniejące wylewki.

joanka77
13-09-2004, 07:57
Może jeszcze ktoś wie jaka jest ta kolejność ?? Ścianki czy ocieplenie poddasza ??

p_staszek
13-09-2004, 09:02
Oczywiście że ocieplenie bo przypuśćmy że wymurujesz ścianki działowe lub postawisz z profili tak czy inaczej będzie trudno solidnie docielppic te miejsca gdzie bedą scianki działowe więc radze zrobienie ocieplenia a później scianki działowe i wyleski ominie cię kombinacje z tasma dylatacujną obok scianek działowych i łatwośc przebudowy w przyszłości