PDA

Zobacz pełną wersję : szukam ekipy do dachu-Dolny Slask



10-09-2004, 13:37
Czesc. :)
Jak w temacie . Termin - nawet od juz.
Mamy juz caly potrzebny material i szukamy ekipe, ktora wykona caly dach-wiezba+dachowka. Dach ma 312 m jest kopertowy z dodatkowymi mniejszymi daszkami nad garazem i pokojem ( ksztalt domu- litera T ). Dach bez okien polaciowych. Kryty dachowka cementowa-podwojne S.
Dzialka jest bez pradu ,wiec mile widziany agregat pradotworczy, ale to mozemy ewentualnie sprobowac zalatwic na miejscu.
Dla ekip z daleka zapewnimy kwatere.
Poniewaz to zakonczenie robot w tym sezonie, wiec prosimy liczyc sie z naszymi kieszeniami - OFERTY Z CENAMI ROZSADNYMI PROSZE.

pchlistosc
12-09-2004, 15:15
Czesc. :)
Jak w temacie . Termin - nawet od juz.
Mamy juz caly potrzebny material i szukamy ekipe, ktora wykona caly dach-wiezba+dachowka. Dach ma 312 m jest kopertowy z dodatkowymi mniejszymi daszkami nad garazem i pokojem ( ksztalt domu- litera T ). Dach bez okien polaciowych. Kryty dachowka cementowa-podwojne S.
Dzialka jest bez pradu ,wiec mile widziany agregat pradotworczy, ale to mozemy ewentualnie sprobowac zalatwic na miejscu.
Dla ekip z daleka zapewnimy kwatere.
Poniewaz to zakonczenie robot w tym sezonie, wiec prosimy liczyc sie z naszymi kieszeniami - OFERTY Z CENAMI ROZSADNYMI PROSZE.


napisz a priv jezeli jeszcze szukasz a podam Ci ekipe ktora robila u mnie , jest to jedyna ekipa budowlana ktora z czystym sercem moge polecic

13-09-2004, 14:42
Dzieki ! :)
A gdyby jeszcze ktos mogl mi poradzic, to w inf. o uzytkownikach podalam swoj e.mail .
Pozdrawiam :lol:

ez
20-09-2004, 17:04
wysłałam ci