PDA

Zobacz pełną wersję : projekt ATOS wersja A (paliwo stałe) pracownia HORYZONT



Piecha21
29-02-2016, 13:59
Witam !

Widzę że nie ma jeszcze tematu ;) Może ktoś już wybudował ? Może jest w trakcie lub planuje ?
Ja własnie dostałem projekt. Jestem w trakcie papierkowej roboty.

Czekam na odpowiedzi !

Pozdrawiam,

Jacek.

klaudia1009
06-03-2016, 19:08
Witam,

My już mamy SSO :)

W tym miesiącu wstawiamy okna :)

Pozdrawiam !

martaipiotrr
06-03-2016, 19:31
Witam:)

My również budujemy dom według projektu Atos wersja a paliwo stałe. Mamy stan zero + wylane schody wejściowe. Jutro zaczynamy murować ściany:)

Pozdrawiamy

Ania95
07-03-2016, 09:55
Witam.
My zakupiliśmy projekt, jest w trakcie adaptacji a my w trakcie zbierania potrzebnych do wydania pozwolenia na budowę dokumentów. Niestety strasznie długo to wszystko trwa ale jestem dobrej mysli. Chciałabym abyśmy w lato wystartowali z budową :)
Pozdrawiam
Ania

Piecha21
07-03-2016, 13:50
Witam !

klaudia1009

A można prosić o kilka fotek domku ? ;) Jestem bardzo ciekaw jak wygląda na żywo. Bo do tej pory same wizualizacje widziałem ;)

Pozdrawiam,

Agata23
07-03-2016, 15:20
Witam

Ja również zamierzam budować Atosa (okolice Wrocławia). Jestem właśnie na etapie finalizacji zakupu działki, mam nadzieję że jak najszybciej uda nam się ruszyć z budową. Cieszę się, że więcej osób planuje realizację. Może ktoś pokusiłby się o prowadzenie bloga budowlanego? Wiem, że budowa to straszny pochłaniacz czasu (jeden SSO mam już za sobą) jednak fajnie byłoby obejrzeć parę fotek z realizacji.

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia w budowie

Agata

Ania95
08-03-2016, 08:53
Witaj Agata23
Gdzie dokładnie będziecie budować Atosa?
Zaczełam pisac bloga na horyzont.com ale póki co nie ma co pisać :)
Etap "papierologia" jest okropny!
Pozdrawiam
Ania

Agata23
11-03-2016, 07:47
Hej Ania

Atosa będziemy budować w miejscowości Miękinia (kierunek na Legnicę/ Zieloną Górę). Jak tylko skończycie z papierkologią i weźmiecie się do pracy: daj znać. Ja jestem parę miesięcy "do tyłu" także mam nadzieję, że będę mogła sobie "podejrzeć" jak wygląda budowa u Ciebie. A ty gdzie dokładnie się budujesz?

Pozdrawiam

Agata

Ania95
11-03-2016, 09:22
Witaj.
My będziemy budować w Gajkowie, gmina Czernica -to około 60 km od Was.
Póki co ogarniamy papiery, teraz czekamy tylko na mapę do celów projektowych.
Mam nadzieję że w wakacje uda nam się ruszyc z budową, choć jak widzę jak te wszystkie instytucje pracuja to mam spore wątpliwości.
Oczywiście będę informować na bieżąco i jakby co zapraszam.
Planujecie jakieś zmiany w projkcie?
Pozdrawiam
Ania

Agata23
11-03-2016, 16:09
Jezeli chodzi o zmiany, to marzy mi sie narozne okno w kuchni. Ale czeka mnie bardzo ciezkie zadanie: przekonanie męża :)

Ania95
09-05-2016, 10:28
Widzę, że jakoś cicho się tu zrobiło.
U nas coraz bliżej do dnia rozpoczęcia budowy (taką mam nadzieję - czekamy na pozwolenie) a ja mam coraz więcej wątpliwości - czy nie zmniejszyc okna tarasowego z 3 m na troche mniej oraz duże wątpliwości wzbudzają schody. Czy cos pozmieniac na dole i zrobic schody ze spocznikiem czy zostawić tak jak jest? Na dzień dzisiejszy myslę że takie kręte schody nie będą mi przeszkadzać ale na starość? CO sądzicie?

klaudia1009
21-06-2016, 06:01
Witaj Aniu,

Powiem tak od siebie... chodzę po schodach ze spocznikiem w Atosie i jest na prawdę mega wygodnie :)

Agata23
27-09-2016, 16:22
Czesc Klaudia. Czy Twoj Atos jest juz zamieszkaly? Strasznie jestem ciekawa jak wyglada realizacja. Moze jakies zdjecia bys wrzucila? Bylabym bardzo wdzieczna

Ania95
14-10-2016, 10:56
Agata23, na jakim etapie jest budowa Waszego Atosa?
Pozdrawiam
Ania

Kasiamach
23-06-2017, 11:00
Czesc wszystkim. Coś tu cicho ☺ my take budujemy atosa, niedaleko Wrocławia. Właśnie zadaszamy. Zlikwidowalismy balkony (mieszkamy obenie w domu, który ma jednen balkon i kompletnie nikt z niego nie korzysta). Zmniejszylismy też do 270 okna tarasowe. Co u Was?