PDA

Zobacz pełną wersję : wylewka anhydrytowa wylana - kiedy można zabrać sie za ściany



Lidka123
03-03-2016, 10:49
Dzień dobry,

mam świeżo wylaną wylewkę anhydrytową - ile trzeba czekać, aby móc rozpocząć nakładanie gładzi polimerowej na ścianach? Ile trzeba czekać na układanie kafli na ścianach? Ile trzeba czekać na rozpoczęcie wykonywania sufitów z karton-gipsu?

cezary.pl
03-03-2016, 13:33
Dzień dobry,

mam świeżo wylaną wylewkę anhydrytową - ile trzeba czekać, aby móc rozpocząć nakładanie gładzi polimerowej na ścianach? Ile trzeba czekać na układanie kafli na ścianach? Ile trzeba czekać na rozpoczęcie wykonywania sufitów z karton-gipsu?

Maksymalnie, w dzisiejszych temperaturach po 4 dniach od wylania posadzki, ale o tym powinien poinformować wykonawca.

Pozdrawiam
Cezary

Lidka123
03-03-2016, 14:17
wykonawca posadzki powiedział, że kafle i gładzie można kłaść, jak ściany będą suche, ale wolałam się jeszcze upewnić na forum. Karton-gips i gładź tez można po 4 dniach ? Boję się, czy gładź i i k/g nie będą wchłaniać wilgoci

Ek_ge
14-04-2016, 01:50
Sądzę, że przy odpowiednim wietrzeniu płyty K/G można już robić po czterech dniach od wylania posadzek.

Pozdrawiam
Marek Tucholski
Online Ekspert marki Lafarge