PDA

Zobacz pełną wersję : Kraków- polecam firmy ,które sprawdziłam



botanika
11-09-2004, 13:13
Czas przed rozpoczęciem budowy(czerwiec b.r.) był koszmarny,głównie z powodu niepewności i strachu.Czy starczy pieniędzy,czy nas nie oszukają,czy nie popełnimy jakiś nieodwracalnych błędów. Właśnie skończyliśmy dach,wszystko idzie świetnie z dobrą ekipą i z jeszcze lepszym kierownikiem. Tym wszystkim ,którzy czują podobnie i jeszcze nie zaczęli ,mogę już teraz polecić hurtownie
,gdzie kupowałam porotherm-Budmur.Najlepsze ceny, dowóz zawsze na czas,bardzo elastyczni .Taka rodzinna firma.Dachówki kupowałam w Dach Stylu i również szczerze polecam z tych samych powodów.Pozdrawiam

jinx
12-09-2004, 10:38
Tez tam kupowalel PTH i goraco polecam. Mozna spokojnie oddawac to co zostanie

lidqa
17-09-2004, 16:22
A czy mozesz podac namiary na ta ekipe? Ja przymierzam sie do budowy od nastepnego roku.
Pozdruffka :)

AQUAJAC
17-09-2004, 17:51
Czas przed rozpoczęciem budowy(czerwiec b.r.) był koszmarny,głównie z powodu niepewności i strachu.Czy starczy pieniędzy,czy nas nie oszukają,czy nie popełnimy jakiś nieodwracalnych błędów. Właśnie skończyliśmy dach,wszystko idzie świetnie z dobrą ekipą i z jeszcze lepszym kierownikiem. Tym wszystkim ,którzy czują podobnie i jeszcze nie zaczęli ,mogę już teraz polecić hurtownie
,gdzie kupowałam porotherm-Budmur.Najlepsze ceny, dowóz zawsze na czas,bardzo elastyczni .Taka rodzinna firma.Dachówki kupowałam w Dach Stylu i również szczerze polecam z tych samych powodów.Pozdrawiam


POLECAM SWOJE USŁUGI WOD-KAN-GAZ-CO ,SUPER CENY - SUPER FACHOWOŚĆ [email protected] 8)

damiang
17-09-2004, 18:08
A ja polecam skład Luskar w Wielkiej Wsi (na północny zachód od Krakowa).

Dobre ceny, transport na życzenie, odbiór pozostałości, rozliczanie raz na miesiąc.