PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki pomysł na inwestycje / Działka



ryba1990
23-03-2016, 19:35
Witam wszystkich serdecznie

Piszę tego posta , z nadzieją,że może ktoś mi pomóc w rozwiązaniu problemu jaki obecnie mam z działką, niżej przedstawiam link do rysunku jak to wszystko wygląda.

Obecnie moja część to ta podpisania "X" - jest to działka (jeszcze nie podzielona) do sprzedaży ,około 15ar wraz z warunkami do zabudowy. Jak widać , planowana jest budowa drogi (w ciągu dwóch najbliższych lat) . Jak mogę zainwestować w działkę, by móc później na niej zarobić przy sprzedaży państwu.

Czy mogę na odcinku gdzie planowana jest droga , posadzić parę krzaków/drzew ? Czy wtedy gdy Państwo będzie chciało odkupić odemnie tą działkę to zapłacą mi trochę więcej gdy będą tam posadzone drzewa ?

Dodam ,że planowana również jest w przyszłości (termin nieznany ) poszerzenie głównej drogi ,więc na całym odcinku całej działki na pewno będzie chciało państwo odkupić po 0,5-1arze ,czy wzdłuż drogi również mogę posadzić drzewa?

w co najlepiej i jak zainwestować ,żeby to miało ręce i nogi ?

Jeśli macie jakiekolwiek pomysły ,proszę o radę.

Jeśli napisałem w złym temacie /forum to proszę mnie pokierować, gdzie ewentualnie mógłbym napisać takiego posta o rade ?

Pozdrawiam

Tutaj link

http://ifotos.pl/z/swahrqx

ryba1990
12-04-2016, 23:18
nikt ?