PDA

Zobacz pełną wersję : ** "CZY DOSKOANAŁY" JEST FAKTYCZNIE DOSKONAŁY ?



MACIUŚKA
13-09-2004, 16:01
W DZIALE PROJEKTÓW BRAK ODPOWIEDZI- MOŻE BUDUJACY TAM NIE ZAGLĄDAJA NA TYM DALSZYM ETAPIE BUDOWY..
CZY JEST WŚRÓD WAS KTOŚ KTO BUDOWAŁ/ BUDUJE DOM Z MURATORA "DOSKONAŁY" ?
ZASTANAWIAM SIE NAD TYM PROJEKTEM I SZUKAM CIEKAWYCH SPOSTRZEŻEŃ....
CO O NIM MYSLICIE?

invx
13-09-2004, 16:17
hmmm... a czy istnieja posty doskonale ? zdecydowanie nie sa niej lub bardziej zblizone do idealnego, ale ten zdecydowanie od niego odbiega
a tak na powaznie to chodzi mi o CAPSCA, ZBEDNY :)

aga_kraków
19-09-2004, 07:22
witaj,
mam ten projekt, i choć ostatecznie zdecydowaliśmy budować dom znacznie mniejszy - ciągle go lubię 8)

nie będę się rozpisywać o zaletach, bo je znasz, napisze ci za to jakie mieliśmy zastrzeżenia:
-brak zadaszonego tarasu-zamierzaliśmy(po
wydłużeniu garażu do dwustanowiskowego szeregowego) przykryć garaż i taras dachem jednospadowym
-bezsensownie położone przejście do garażu-zrezygnować
-łazenka na parterze- ze względu na położenie i dużą ilość ścian zewn(trudna do ogrzania)- nadaje się raczej na kotlownię + WC co akurat nam pasowało

szkoda,że mój doskonały zostanie w szufladzie- chętnie podpatrzę fotki z twojej budowy

pozdr.Aga

aga_kraków
19-09-2004, 07:25
witaj,
mam ten projekt, i choć ostatecznie zdecydowaliśmy budować dom znacznie mniejszy - ciągle go lubię 8)

nie będę się rozpisywać o zaletach, bo je znasz, napisze ci za to jakie mieliśmy zastrzeżenia:
-brak zadaszonego tarasu-zamierzaliśmy(po
wydłużeniu garażu do dwustanowiskowego szeregowego) przykryć garaż i taras dachem jednospadowym
-bezsensownie położone przejście do garażu-zrezygnować
-łazenka na parterze- ze względu na położenie i dużą ilość ścian zewn(trudna do ogrzania)- nadaje się raczej na kotlownię + WC co akurat nam pasowało

szkoda,że mój doskonały zostanie w szufladzie- chętnie podpatrzę fotki z twojej budowy

pozdr.Aga

Andrzejzs
19-09-2004, 09:01
Znam ten projekt. Uważam że wbrew nazwie nie jest doskonały.
Minusem jest taras nad garażem, aż sie prosi przedłużenie dachu i wybudowanie dodatkowego pomieszczenia. Komin wentylacyjno- dymowy położony bardzo niekorzystnie (wchodzi w kosz- za nim zawsze będzie się gromadził zimą snieg). Pomieszczenia -zapomnij o sufitach podwieszanych, ale bez nich też nisko, o ile pamietam 2,55.
Pozdr