PDA

Zobacz pełną wersję : Wypożyczenie drabiny w Warszawie



haito
03-04-2016, 11:58
Mam mieszkanie w bloku i jeden pokój co ma ponad 5 m wysokości. Potrzebuję drabinę ok 5m ale taką rozstawianą, żeby nie opierać o ściany. Chciałem kupić Drabexa ale po złożeniu długość jest 11m więc w bloku nie mam gdzie takiej drabiny schować (komórka lokatorska ma długość 2 m i trochę).
Czy można gdzieś w Warszawie wypożyczyć taką drabinę ? Czy oni to przywożą na miejsce ? Czy trzeba samemu przywieźć? Bo niestety busa też nie mam.
Nie wiem ile kosztuje taksówka bus lub wypożyczenie busa ja dwie jazdy.

Pozdrawiam

Elfir
03-04-2016, 17:41
Może kupić używaną drabinę na serwisie sprzedażowym i odsprzedać jak przestanie być potrzebna :)

turalyon
03-04-2016, 18:54
To kup sobie 6 częsci rusztowania warszawskiego - schowasz sobie do piwniczki, a wyjdzie taniej

.:Paco:.
03-04-2016, 19:10
Mam mieszkanie w bloku i jeden pokój co ma ponad 5 m wysokości. Potrzebuję drabinę ok 5m ale taką rozstawianą, żeby nie opierać o ściany. Chciałem kupić Drabexa ale po złożeniu długość jest 11m więc w bloku nie mam gdzie takiej drabiny schować (komórka lokatorska ma długość 2 m i trochę).
Czy można gdzieś w Warszawie wypożyczyć taką drabinę ? Czy oni to przywożą na miejsce ? Czy trzeba samemu przywieźć? Bo niestety busa też nie mam.
Nie wiem ile kosztuje taksówka bus lub wypożyczenie busa ja dwie jazdy.

Pozdrawiam

zobacz w ramirent

haito
03-04-2016, 19:49
Ramirent Wypożyczalnia sprzętu - tylko jak to przewieźć, czy oni tez przewożą?

Rusztowanie warszawskie ma chyba duże segmenty, a jak zrobię podłogę drewnianą to żeby potem wgnieceń nie było.

jajmar
03-04-2016, 20:32
Ramirent Wypożyczalnia sprzętu - tylko jak to przewieźć, czy oni tez przewożą?

Rusztowanie warszawskie ma chyba duże segmenty, a jak zrobię podłogę drewnianą to żeby potem wgnieceń nie było.

Są tzw połówkowe rusztowania, maja szerokość coś kolo 100cm, czyli budujesz słupek 100x100 cm wyskosc wg potrzeb, łatwo schować w piwnicy aby nie robić śladów dwie deski pod nogi (najtańiej) a możesz zaszaleć i kupić gumowe koła. A zakup przez allegro bez problemu.

dzabij
04-04-2016, 08:09
Ramirent Wypożyczalnia sprzętu - tylko jak to przewieźć, czy oni tez przewożą?



Na dachu. Bagażnik dachowy i jedziesz. Woziłem elementy 4-ro metrowe, bez problemu. Nie potrzeba busa.

MariuszKos.
08-04-2016, 12:44
Wysoki ten pokój jak na mieszkanie w bloku