PDA

Zobacz pełną wersję : Kupię mieszkanie Warszawa Bemowo



Chimney
03-04-2016, 16:57
Witam wszystkich,

Szukam mieszkania na warszawskim Bemowie (Jelonki Północne - część bliżej Górczewskiej albo Nowe Bemowo) - około 50m2, dwa pokoje, osobna kuchnia, bez parteru. Mieszkanie może być do remontu, ale ważne dla mnie jest żeby było dwustronne. Czy ktoś z was chce takie sprzedać, albo zna kogoś kto sprzedaje?

laureen121
07-04-2016, 18:44
Witam wszystkich,

Szukam mieszkania na warszawskim Bemowie (Jelonki Północne - część bliżej Górczewskiej albo Nowe Bemowo) - około 50m2, dwa pokoje, osobna kuchnia, bez parteru. Mieszkanie może być do remontu, ale ważne dla mnie jest żeby było dwustronne. Czy ktoś z was chce takie sprzedać, albo zna kogoś kto sprzedaje?

Witam serdecznie.
Proszę o kontakt 883950110
Pozdrawiam

Sylw.
08-04-2016, 04:25
Chimney pewnie zaraz odezwą się pośrednicy nieruchomości....Nie opędzisz się od nich.Chyba , że o to Ci chodziło. Powodzenia w poszukiwaniach.

Bemos
21-04-2016, 23:40
Witam wszystkich,

Szukam mieszkania na warszawskim Bemowie (Jelonki Północne - część bliżej Górczewskiej albo Nowe Bemowo) - około 50m2, dwa pokoje, osobna kuchnia, bez parteru. Mieszkanie może być do remontu, ale ważne dla mnie jest żeby było dwustronne. Czy ktoś z was chce takie sprzedać, albo zna kogoś kto sprzedaje?

Poszukaj w gazecie (gaz.wyb. papierowa). Jak tak swoje trafiłem, co prawda inna dzielnica, ale duża okazja była. W necie agencje też je miały, ale drożej sporo. A prywatnie z właścicielem można się było dogadać i bez prawnika itp. się obyło. Nie pamiętam już którego dnia mają dodatek mieszkaniowy, wtedy jest chyba więcej ogłoszeń, z resztą w ogóle możesz i do innych gazet w tym celu pozaglądać, typu jakieś lokalne dzielnicowe. A jak będziesz mieć wątpliwości to weź prawnika itp.