PDA

Zobacz pełną wersję : Jak? polecacie agencj? ochrony w Warszawie



Agnieszek
13-09-2004, 20:45
Ja wiem, że każda ma swoje wady i zalety, ale może któraś jest szczególnie dobra, albo właśnie kiepska. Zbieram oferty z różnych agencji i na razie waham się pomiędzy Solidem a Skorpionem. Chodzi o rejon Wawra. Ceny za miesięczny abonament są podobne (albo nawet takie same), ale zlecam im jeszcze wykonanie całej instalacji alarmowej, a tu już są istotne różnice. Doradźcie, proszę, podzielcie się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami!

Macieii
13-09-2004, 22:23
Hej,

1. Ja negocjowałem z Juwentusem i Solidem. Na początku ceny mieli różne ale później "się wyrównali". Więc potargować się zawsze warto.
2. Sprawdź, czy różnice w cenie nie wynikają z różnych parametrów / marek / jakości ... itd. oferowanego sprzętu. U mnie Solid poległ głównie z uwagi na sprzęt (mniejsze możliwości rozbudowy, podłączenia do kompa itd).
3. Sprawdź jakość montażysty - u mnie gość z Juwe totalnie spartolił sprawę co niestety kosztowało mnie trochę kasy ekstra na elektryków.

Powodzenia
Maciek

fripp
02-10-2004, 12:54
Witaj,
ja gdzieś na forum znalazłem WWW.CMA.COM.PL
Może to jakaś sensowna oferta?
My też w wawrze bedziemy, w okolicach draceny, może masz kogoś godnego polecenia, bo przed pozwoleniemna budowę jesteśmy...
Pozdrawiam :)

jareko
02-10-2004, 13:01
nie wiem jak to teraz jest ale wybralbym firme dajaca ubezpieczenie za obrobienie domu od momentu zadzialania systemu do czasu przyjazdu ekipy. Kiedys mial to tylko Juventus - ale teraz nie jestem na biezaco :(
Mam Solid i przez te kilka lat nie mialem z nimi klopotow a kilka razy ich testujac :lol: zauwazylem ze w narzuconych czasach mieszcza sie z nawiazka,
System alarmowy jest wlasny (kiedys bylem elektronikiem - teraz wtornym analfabeta jestem :( ) a ich tylko nadajnik

_ZBYCH_
02-10-2004, 14:41
Witaj,
ja gdzieś na forum znalazłem WWW.CMA.COM.PL
Może to jakaś sensowna oferta?
My też w wawrze bedziemy, w okolicach draceny, może masz kogoś godnego polecenia, bo przed pozwoleniemna budowę jesteśmy...
Pozdrawiam :)

CMA - najlepszy wybór!!!
Niezależność od agencji ochrony, kontrola nad agencją ochrony, bardzo rozbudowana sieć radiowa (najlepsza w kraju). Tam nie ma sytuacji, że patrol nie przyjechał, bo sygnał nie doszedł :-?. CMA nie zależy na tuszowaniu błędów agencji ochrony!
Teraz w CMA nastał nowy szef i jest nowa polityka cenowa. Zeszli w końcu na ziemię z cenami. Monitoring CMA i ochrona np. Juwentus kosztuje już od 130 zł! (do niedawna 207 zł!!!).
Gorąco polecam!

P.S. Ponieważ ostatnio jeden z forumowiczów zarzucił mi stronniczość i brak obiektywizmu w tym temacie oraz sugerował, że jestem pracownikiem CMA, oświadczam nie jestem, nie byłem i nie będę pracownikiem CMA. Prowadzę niezależną firmę instalacyjną, a CMA polecam, bo uważam że to najlepsze rozwiązanie!
I jeszcze druga uwaga, prowizje dla instalatorów za zgłaszane do ochrony obiekty płacą wszyscy, czy to agencja ochrony, czy CMA. Teoria, że CMA mi pewnie płaci za namawianie klientów jest również nietrafna...

jareko
02-10-2004, 15:06
Zbychu - spoko - tacy szkalujacy Ciebie jak i mnie (choc ja w innym watku) zawsze sie znajda
To chyba nasza cecha narodowa :(
Acha - jestes po stronie tych godnych :) zgodnie z zyczeniem wielu Forumowiczow :)

_ZBYCH_
02-10-2004, 16:19
Zbychu - spoko - tacy szkalujacy Ciebie jak i mnie (choc ja w innym watku) zawsze sie znajda
To chyba nasza cecha narodowa :(
Acha - jestes po stronie tych godnych :) zgodnie z zyczeniem wielu Forumowiczow :)

Dziekuję :D.

Agnieszek
02-10-2004, 19:39
Wielkie dzięki dla Was wszystkich! :)
Zbychu! Ponownie chylę czoła przed Tobą! Jesteś jak zwykle czujny! To chyba ma coś wspólnego z Twoją pracą! :lol:

_ZBYCH_
02-10-2004, 20:42
8)