PDA

Zobacz pełną wersję : Dofinansowanie do solarów?



didekman1
24-04-2016, 15:04
Witam, mam pytanie, podobno ue daje dofinansowanie na fotowoltaike. A czy jak ja zakupywalem to z wlasnej kieszeni 12 lat temu mam mozliwosc otrzymania jakiegos zwrotu? Prosze o pomoc, poniewaz nie jestem za bardzo w temacie. Pozdrawiam.

maxb
24-04-2016, 16:03
Nie.

Konsultant Viessmann
26-04-2016, 15:45
Witam, mam pytanie, podobno ue daje dofinansowanie na fotowoltaike. A czy jak ja zakupywalem to z wlasnej kieszeni 12 lat temu mam mozliwosc otrzymania jakiegos zwrotu? Prosze o pomoc, poniewaz nie jestem za bardzo w temacie. Pozdrawiam.

Po pierwsze, to doprecyzuj czy chodzi Ci rzeczywiście o fotowoltaikę, jeśli tak, to to nie w ogóle nie ten dział i nie ten wątek.
Po drugie - niestety nie ma takiej możliwości, aby po tylu latach zwrócono Ci dofinansowanie.

PS. O jakim programie piszesz?

elrow23
19-05-2016, 16:21
jutro kończy się program BOCIAN. czy ktoś wie czy planują coś potem/ w zamian dedykowane pod fotowoltaikę i solary?

Konsultant Viessmann
20-05-2016, 10:41
jutro kończy się program BOCIAN. czy ktoś wie czy planują coś potem/ w zamian dedykowane pod fotowoltaikę i solary?

Jeśli chodzi o programy NFOŚiGW to nie liczyłbym na prosumenta. O nowych programach nic nie słyszałem - tymbardziej pod fotowoltaiką dla inwestora prywatnego.

Lepiej sprawdzić RPO - cały czas uruchamiane są nabory za pośrednictwem gmin - poszukaj tylko w swoim województwie.

tadeusz11233
06-07-2017, 07:55
Witam, mam pytanie, podobno ue daje dofinansowanie na fotowoltaike. A czy jak ja zakupywalem to z wlasnej kieszeni 12 lat temu mam mozliwosc otrzymania jakiegos zwrotu? Prosze o pomoc, poniewaz nie jestem za bardzo w temacie. Pozdrawiam.

Ja osobiście też jestem laikiem ale w tej sprawie znalazłem firmę, która pomaga mi w realizacji tego problemu. Pozdrawiam

Henrok
03-08-2017, 11:02
Szukałem właśnie pośredników, którzy przeprowadzą przez cały proces. Ponieważ samemu to jest kłopot z tym

Konsultant Viessmann
03-08-2017, 19:36
Szukałem właśnie pośredników, którzy przeprowadzą przez cały proces. Ponieważ samemu to jest kłopot z tym

Witaj,
A na co konkretnie postawiłeś? Pytam, bo wart wiedzieć, że jeżeli korzystać z dofinansowania w ramach ograniczania niskiej emisji, to Viessmann jest partnerem walki z niską emisją. Co to oznacza?
Dlaczego Viessmann?

jesteśmy firmą z tradycjami –od 25 lat działamy na rynku polskim;
posiadamy zaplecze techniczne i doradców do Twojej dyspozycji 24h;
oferujemy kompleksową obsługę sprawdzonych Partnerów Handlowych;
gwarantujemy jakość, doświadczenie i dbałość o szczegóły.
Kontaktując się z naszymi Partnerami Handlowymi:

Z nami otrzymasz gwarancję kompleksowej obsługi, specjaliści pomogą w wypełnieniu wniosku o dotację, dobiorą optymalne urządzenie i
przygotują najkorzystniejszą ofertę.

Jeśli jesteś zainteresowany - zapraszam TUTAJ (https://www.viessmann.pl/pl/prasa/aktualnosci/walka-ze-smogiem.html) po szczegóły

W razie pytań - pozostaję do dyspozycji!