PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka to dachówka?



drogba_37
26-04-2016, 12:46
Pytanie do znawców, jaka to może być dachówka?

drogba_37
27-04-2016, 07:39
Nikt nie ma wiedzy, co to może być? Ja już pytałem ludzi którzy ją mają i mówią że to jakiś Koramic, antracyt i napewno nie allegra9, dotarłem nawet do ciesli i na telefon jakoś tak niechętnie mówi że napewno Creaton tytania, ale na tytanie to mi w ogóle nie wygląda, jest za smukła, tytania szeroka

domino34
27-04-2016, 08:39
Nikt nie ma wiedzy, co to może być? Ja już pytałem ludzi którzy ją mają i mówią że to jakiś Koramic, antracyt i napewno nie allegra9, dotarłem nawet do ciesli i na telefon jakoś tak niechętnie mówi że napewno Creaton tytania, ale na tytanie to mi w ogóle nie wygląda, jest za smukła, tytania szeroka

To jest creaton titania, czarny mat angoba. Można poznać po gąsiorach. Ta dachówka ma duży luz na zamkach więc można ją układać ścisło lub szerzej.

drogba_37
27-04-2016, 09:06
Dziekuje Ci bardzo dobry człowieku, tak mi coś się kołatało po głowie że przecież można ściślej układać, ale nie znam się więc nie wypowiadałem się.
Jestem na etapie kończenia więźby i szukam dachówek ceramicznych, dobrą cene mam na L15 renesansową Koramika właśnie, tylko nigdzie w okolicy nie mogę znaleźć domu krytego tą dachówką. Lecę dalej szukać, jakby ktos to czytał i widział ta dachówkę na dachu, bardzo prosze o zdjęcie, bo te skrawki w internecie sa mało pokazujące całość

marek_czeczot
27-04-2016, 11:51
A ja właśnie chciałem napisać, że to Koramic L15. Kolor ciężko rozkminić po tym zdjęciu, bo nie jest ono najlepsze. Bardzo fajna dachówka, którą też mozna ułożyć ciaśniej albo szerzej, bo jest luz na zamku. U mnie na dzielnicy jest szaleniec, który ma L15 w glazurze w niebieskim kolorze. Zrobię zdjęcie przy okazji :)