PDA

Zobacz pełną wersję : Rolety ARZ Z-Wave



reksgildo
10-05-2016, 09:14
Dzień dobry.
Mam zamontowane rolety jak w temacie. Przespałem temat na etapie montażu bo byłem przekonany że można nimi sterować każdym pilotem, więc chciałem je docelowo przypisać do pozostałych rolet w domu. Teraz dowiaduje się że nie ma takiej opcji. Mam pilot Inela PIL-99PMT. Czy jest możliwość sterowania nim roletami FAKRO?

Ekspert FAKRO
12-05-2016, 11:07
Dzień dobry.
Mam zamontowane rolety jak w temacie. Przespałem temat na etapie montażu bo byłem przekonany że można nimi sterować każdym pilotem, więc chciałem je docelowo przypisać do pozostałych rolet w domu. Teraz dowiaduje się że nie ma takiej opcji. Mam pilot Inela PIL-99PMT. Czy jest możliwość sterowania nim roletami FAKRO?

Witam,

Musimy sprawdzić szczegóły techniczne podanej wersji sterownika.
Postaramy się skontaktować z producentem tego pilota tak aby uzyskać szczegółowe informacje na temat jego trybu pracy.

Proszę o cierpliwość - postaram się odpowiedzieć na zadane pytanie najszybciej jak to możliwe

Z poważaniem
Konsultant FAKRO

Ekspert FAKRO
12-05-2016, 13:56
Witam,

Niestety muszę potwierdzić brak kompatybilności podanej wersji pilota.

Inel pracuje na swoim protokole radiowym 433MHz. My natomiast działamy w częstotliwości Z-Wave 868,42MHz

Z poważaniem
Konsultant FAKRO

reksgildo
12-05-2016, 22:41
Bardzo dziękuję. Czyli pozostaje mi dokupienie dodatkowego pilota na okna dachowe za 250 zł?

Ekspert FAKRO
13-05-2016, 08:41
Witam,

Niestety nie widzę innej możliwości - konieczne będzie zamówienia pilota ZWP10

Z poważaniem
Konsultant FAKRO