PDA

Zobacz pełną wersję : Nowości Viessmann 2016!



Konsultant Viessmann
10-05-2016, 14:18
Witam wszystkich forumowiczów!

Zapraszam do zapoznania się z nowościami firmy Viessmann jakie przygotowaliśmy dla Was. Podaję link do strefy nowości: TUTAJ (http://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne/nowosci.html)

W razie pytań - służymy pomocą!

forscher
12-05-2016, 11:32
Co z nowości jest faktycznie produkowane przez Viessmann? Co z nowości nie jest produkowane w Azji?

Konsultant Viessmann
12-05-2016, 11:45
Co z nowości jest faktycznie produkowane przez Viessmann? Co z nowości nie jest produkowane w Azji?

Już wielokrotnie odpowiadałem na takie pytania :)

Proszę prześledzić to produkujemy np w takich fabrykach jak: Viessmann Faulquemont / Viessmann Allendorf :) Nasze produkty pochodzą z 10 fabryk. Większość jest zlokalizowana w Niemczech.
Pozdrawiam!

agb
12-05-2016, 11:51
Większość, czyli ile z 10?

forscher
12-05-2016, 12:15
Już wielokrotnie odpowiadałem na takie pytania :)


NA KTÓRUM FORUM ?
TUTAJ NA TYM? PADAŁY ODPOWIEDZI NA ZADANE PRZEZE MNIE PYTANIA ? DOTYCZACE NOWOŚCI ?? i to wielokrotnie???

Aha mam jeszcze jedno pytanie.... tym razem dodtyczace staroci... centrale wentylacyjne (rekuperacja) gdize jest przez Viessmanna produkowania? Też w Niemczach?

Z góry dziękuję za - jak "zawsze" - konkretną odpowiedź.

Konsultant Viessmann
13-05-2016, 09:16
NA KTÓRUM FORUM ?
TUTAJ NA TYM? PADAŁY ODPOWIEDZI NA ZADANE PRZEZE MNIE PYTANIA ? DOTYCZACE NOWOŚCI ?? i to wielokrotnie???

Aha mam jeszcze jedno pytanie.... tym razem dodtyczace staroci... centrale wentylacyjne (rekuperacja) gdize jest przez Viessmanna produkowania? Też w Niemczach?



Odpowiadałem już na pytania, dotyczące miejsc produkcji naszych urządzeń :)

Co do central wentylacyjnych - dowiem się, bo niestety nie posiadam takich informacji i odpowiem.
Pozdrawiam!

Konsultant Viessmann
16-05-2016, 12:48
Aha mam jeszcze jedno pytanie.... tym razem dodtyczace staroci... centrale wentylacyjne (rekuperacja) gdize jest przez Viessmanna produkowania? Też w Niemczach?


Witam, otóż nasze centrale wentylacyjne nie są produkowane w Niemczech, ale w Holandii.

Pozdrawiam!

siefinpird
16-05-2016, 15:11
Witam, otóż nasze centrale wentylacyjne nie są produkowane w Niemczech, ale w Holandii.

Pozdrawiam!


Wasze ? Przez holenderski oddział Viessmanna ? Produkowane ? Czy naklejana jest viessmannowska naklejka na produkty firmy....... ?

Konsultant Viessmann
09-06-2016, 12:14
To przy produktach V... trzeba aż programu "spokojna głowa" ? :D


Spokojna głowa w tym kontekście, żeby zapomnieć o ogrzewaniu i mieć ten aspekt użytkowania obiektu po prostu z głowy :)
Biorąc udział w tym programie otrzymujesz urządzenie do zdalnego monitorowania (Vitocom 100 LAN ) o wartości 1200 PLN za 1 PLN, które zamontujemy
w*Twojej pompie ciepła,
Możesz podglądać bądź dokonywać zmian parametrów pracy urządzenia –*a*wszystko to w Twoim telefonie dzięki bardzo intuicyjnej i prostej aplikacji Vitotrol
App.

Pozdrawiam!

estifer
28-11-2016, 10:09
Wasze ? Przez holenderski oddział Viessmanna ? Produkowane ? Czy naklejana jest viessmannowska naklejka na produkty firmy....... ?
nawet niektóre komponenty pochodzą z Polski, tylko bierze się czujnik np. za 20 zł, który w woreczku kosztuje już 200 zł. Ale co to, za markę trzeba płacić, a jak ktoś sprytny i wie to zamówi sobie w Polsce zamiennik

estifer
28-11-2016, 10:15
kotły kondensacyjne wiszące - Allendorf, Niemcy
kotły stojące małej mocy - Allendorf, Niemcy
kotły stojące średniej mocy - Berlin, Niemcy
kotły stojące dużej mocy - Mittenwalde, Niemcy
pompy ciepła małej mocy - Allendorf, Niemcy
pompy ciepła średniej i dużej mocy - Szwajcaria
kolektory słoneczne - Faulquemont, Francja
zasobniki - Faulquemont, Francja
kotły stojące małej mocy na paliwo stałe - Legnica, Polska
wentylacją mechaniczną się nie zajmuję więc gdzie robią nie wiem, bo nigdy mnie to nie interesowało...

i żeby nie było, że dałem się nabrać na marketing firmy... miałem przyjemność oglądać zarówno zakład w Allendorfie jak i zakład w Berlinie oraz Mittenwalde i na własne ślepia ;) oglądać produkcję

A dlaczego nie ma w wykazie fabryki przejetej z firmy Eurocol w Chinach, gdzie produkuje się rury próżniowe dla kolektorów Vitosol? od 2007 r.

Konsultant Viessmann
29-11-2016, 21:02
A dlaczego nie ma w wykazie fabryki przejetej z firmy Eurocol w Chinach, gdzie produkuje się rury próżniowe dla kolektorów Vitosol? od 2007 r.

Witam ponownie,

Rury kolektora próżniowego produkowane są w zakładzie Viessmann w Dachang w Chinach, następnie rury płyną następnie do Faulquemont we Francji, gdzie jest produkowany kolektor zbiorczy rur próżniowych. Kolejno całość jest tam sprawdzana i pakowana do dalszej wysyłki.

Pozdrawiam !

estifer
03-12-2016, 18:14
Witam ponownie,

Rury kolektora próżniowego produkowane są w zakładzie Viessmann w Dachang w Chinach, następnie rury płyną następnie do Faulquemont we Francji, gdzie jest produkowany kolektor zbiorczy rur próżniowych. Kolejno całość jest tam sprawdzana i pakowana do dalszej wysyłki.

Pozdrawiam !

a no właśnie, takich podzespołów płynących z Chin to jest zdecydowanie więcej, szczególnie dla pomp ciepła. Dziwne, że produkt z górnej półki ma później 2 lata gwarancji...

Konsultant Viessmann
05-12-2016, 21:13
a no właśnie, takich podzespołów płynących z Chin to jest zdecydowanie więcej, szczególnie dla pomp ciepła. Dziwne, że produkt z górnej półki ma później 2 lata gwarancji...

Witam !

Pamiętajmy, że urządzenia grzewcze powinny podlegać okresowym przeglądom eksploatacyjnym wykonywanym przez uprawnione do tego osoby, aby zachować gwarancję. Regularnie wykonywane przeglądy mają wpływ na żywotność, ekonomikę pracy urządzenia a przede wszystkim na bezpieczeństwo jego długiej eksploatacji. Dodatkowo można zawsze skorzystać z programu wydłużonej gwarancji, o którym więcej TUTAJ (http://www.viessmann.pl/pl/uslugi/program-wydluzonej-gwarancji.html)

Pozdrawiam !