PDA

Zobacz pełną wersję : Montaż brodzika



Martino Z33
19-05-2016, 12:01
Witam wszystkich forumowiczów.Mam pytanie dotyczące montażu brodzika.Zakupiłem brodzik ze zintegrowaną obudową czyli brodzik składający się z jednej części podpierany jedną regulowana noga na środku http://www.leroymerlin.pl/wanny-i-kabiny-prysznicowe/kabiny-brodziki-i-akcesoria/brodziki-prysznicowe/brodzik-comfo-schedpol,p342796,l2121.html Niestety nie wiem jak go zamontować a raczej przytwierdzić do podłoża i ścian żeby podczas użytkowania nie "odjeżdżał" Nie wiem czy ten brodzik jest w ogóle odpowiedni bo na ścianie i podłodze mam już położone płytki.Czy ktoś ma jakiś pomysł na montaż tego brodzika?

Damian85
20-05-2016, 22:15
w opakowaniu powinna być instrukcja montażu, do ściany takimi haczykami klinowymi, wpisz na YT " montaż brodzika prysznicowego" i masz dużo dokładnych filmów

Martino Z33
22-05-2016, 09:47
No właśnie nie ma tych haczyków bo brodzik jest w jednej bryle na YT są filmiki na stelażu i właśnie z haczykami a o takiej konstrukcji nic nie ma.Instrukcja też nie wiele mówi według niej trzeba przykleić tą jedną nogę do podłogi klejem do płytek jakoś nie mogę sobie sobie tego wyobrazić żeby ta jedna noga trzymała cały brodzik .Chyba że po montażu kabiny to ona będzie go trzymała.

dawiddur
22-05-2016, 10:49
Mam podobny, sam nie montowałem, ale widziałem cały montaż. Noga nie była przyklejana. Do podłoża i do ścian został on przytwierdzony silikonem. Cienka warstwa/ linia na zasadzie tylko uszczelnienia. Za żadne skarby nie rusza się, ani też nie chce się przesunąć.

Martino Z33
22-05-2016, 19:27
Dzięki za pomoc. dawiddur .Właśnie o to mi chodziło czy nie będzie mi później odjeżdżał od ściany.Jeszcze raz dziękuje i pozdraiwam