PDA

Zobacz pełną wersję : Zabudowa WC nieprzyjemny zapach



demolition89
20-05-2016, 10:12
Z zabudowy WC wydobywa sie zapach jakby mokrej zatechlej szmaty. Nic nie przecieka. Mieszkanie jest swiezo wykonczone, kupione w stanie deweloperskim. Zapach wydobywa sie przy zamknietych oknach zza przycisku spluczki. Do tego czuc lekki powiew jak sie zdejmie oslone. Czy problemem jest po prostu zle uszczelniona rura? Powinno z zabudowy wydostawac sie powietrze? Wczesniejsze podejrzenia padly na wc tymczasowe uzywane podczas remontu - ze cos przecieklo i nasiaklo zapachem. Spryakany zostal srodek zabudowy neutralizatorem, ale teraz czuje jego zapach i troche tej stechlej wody. Nie wiem czy to powinno przejac po jakims czasie czy przez to ze tam wydobywa sie powietrze, to pozniej bedzie jeszcze gorzej. Pomozcie

gersik
20-05-2016, 12:24
Zapytaj autora tego wątku. Już się nie odzywa to może coś zaradził.
http://forum.muratordom.pl/showthread.php?248143-%C5%9Amierdzi-z-miski-podwieszanej-b%C4%85d%C5%BA-kanalik%C3%B3w-sp%C5%82ukuj%C4%85cych

demolition89
14-06-2016, 23:11
Niestety to nie to. Podobno ekipa remontowa miala tymczasowo podlaczony kibelek i on przeciekal. Zalal konkretnie sciane pod zabudowa. Kwestia tylko dlaczego z zabudowy wydostaje sie taki mocno wyczuwalny strumien powietrza. Jak mam okna otwarte w pokojach to z zabudowy nie wydostaje sie zapach przykry, ale jak zamknw okna wszystkie, to wydobywa sie zapach chyba po tym zalaniu. Czyjal te sciany doschna, to zapach zniknie? Skad to powietrze z zabudowy? Prosze o pomoc.

turalyon
15-06-2016, 13:07
Jak jest strumień powietrza to jest coś nie tak - ja obstawiam dziurawą rurę kanalizacyjną/ nie założenie gumowej uszczelki na rurze itd, a powietrze dostaje się z kominka wentylacyjnego kanalizacji z dachu.