PDA

Zobacz pełną wersję : Meble postawione na nie zafugowane kafle w kuchni



LASIOR
21-05-2016, 07:49
Witam,
Podczas remontu kuchni stolarz postawił i poskręcał meble na nie zafugowanych płytkach podłogowych. Nie wydawało mi się to standardową praktyką, więc zapytałem kierownika jak teraz zamierza położyć te fugi. Odpowiedział, że to jest celowe działanie, żeby stolarz nie zniszczył świeżo położonych fug, a w ogóle to nic się i tak pod te meble nie dostanie, bo jest uszczelka silikonowa między meblami a płytkami. Moje pytanie: Wkręca mi kit czy to jakiś nowy standard ? :p

turalyon
21-05-2016, 10:05
Wkręca kit. No ale wina ewidentnie Twoja a nie żadnego z robotników - bo zrobiłeś meble jak jeszcze płytki nie były skończone

Elfir
21-05-2016, 14:11
oczywiście, że gada głupoty.
Tylko dlaczego stolarz wszedł na niegotową podłogę?

dawiddur
21-05-2016, 21:15
Jak to dlaczego? bo inwestor chciał szybciej, już, teraz ...?
W każdym razie, mimo iż podłoga będzie pod meblami - w miejscu niewidocznym, to jednak szkoda ją zostawić taką niedokończoną.
Aaaa... to nie jest żaden nowy standard:lol2:

LASIOR
22-05-2016, 10:53
Stolarz i wykonawca robót budowlanych to jedna firma. Sądziłem, że dzięki temu właśnie uniknę podobnych sytuacji, a roboty będą ze sobą zgrane w czasie. Zależało mi na porządnym wykonaniu, a nie na czasie. Co dziwne, cały remont łazienki został wykonany wzorowo, tylko z kuchnią są ciągłe problemy.

Elfir
22-05-2016, 20:31
niezły rozstrzał specjalizacji ma firma. I budowlaniec i stolarz : )