PDA

Zobacz pełną wersję : W jaki sposób szybko usunąć starą farbę emulsyjną?



Robin77
21-05-2016, 10:12
Witam

Mógłby mi ktoś poradzić w jaki sposób usunąć w sposób najszybszy starą powłokę emulsyjna ze ścian?

Czy ta maszyna sobie z tym poradzi?

http://allegro.pl/szlifierka-do-gipsu-gladzi-tynkow-matrix-1200w-i5704929793.html?bi_s=ads&bi_m=p2,2&bi_c=55690



Dzięki z góry?

Damian85
21-05-2016, 19:53
Ta szlifierk sobie nie poradzi, służy ona do szlifowania szpachli np. na płytach k-g. Farbe można opalarką i szpachelką ściągać, czasami gładko odchodzi czasami nie, są też środki chemiczne do usuwania starych farb + szpachelka. A czemu chcesz zdjąć farbe? im bardziej chropowata powiechnia ściany tym trudniej będzie to zrobić

Robin77
22-05-2016, 09:47
Ta szlifierk sobie nie poradzi, służy ona do szlifowania szpachli np. na płytach k-g. Farbe można opalarką i szpachelką ściągać, czasami gładko odchodzi czasami nie, są też środki chemiczne do usuwania starych farb + szpachelka. A czemu chcesz zdjąć farbe? im bardziej chropowata powiechnia ściany tym trudniej będzie to zrobić

Dlatego chce usunąć, bo nie wiem co jest pod spodem. Kupiłem mieszkanie gdzie ktoś dla picu pomalował brudne ściany emulsją białą.
Wygląda to niby ok, ale jest do zerwania

Zapytam inaczej,

Najlepszą metodą na jaką wpadłem jest moczenie na potęgę - 4-5 razy, a następnie zdzieranie szpachelką.
Z tego co czytałem woda powinna być ciepła, czy mogę dodać coś do tej wody, żeby jeszcze lepiej schodziło?

Ktoś poleca jakiś skrobak do tapet lub szybc

Dzięki za odpowiedź

gambit565
22-05-2016, 10:18
Dlatego chce usunąć, bo nie wiem co jest pod spodem. Kupiłem mieszkanie gdzie ktoś dla picu pomalował brudne ściany emulsją białą.
Wygląda to niby ok, ale jest do zerwania

Zapytam inaczej,

Najlepszą metodą na jaką wpadłem jest moczenie na potęgę - 4-5 razy, a następnie zdzieranie szpachelką.
Z tego co czytałem woda powinna być ciepła, czy mogę dodać coś do tej wody, żeby jeszcze lepiej schodziło?

Ktoś poleca jakiś skrobak do tapet lub szybc

Dzięki za odpowiedź
moze wytwornica do pary, jak do sciagania tapet? przy tapetach sprawdzalo sie swietnie.