PDA

Zobacz pełną wersję : Okna oraz brama garażowa - Warszawa



kesia22
30-05-2016, 17:17
Witam serdecznie,
czy moglibyście polecić firmy zajmujące się oknami pcv na terenie Warszawy? Może ktoś budował ostatnio dom i może polecić solidnego dostawce?

I tak samo bramy garażowe - szukam takich z solidnym systemem antywłamaniowym.

Z góry ogromne dzięki za pomoc :))

marek.wyczawski
11-05-2017, 23:10
Witam, jeśli chodzi o okna to ja u siebie drugi sezon mam okna z firmy [moderowanol] , wybrałem okna w kolorze "antracyt" czyli bardzo ciemne, profil pasywny aluplast 8000 z 3 uszczelkami.
I powiem szczerze jestem bardzo zadowolony, cena gazu w okresie grzewczym spadła mi o ok 150zł/ miesiąc.

Nawet dla sprawdzenia w zimie wypożyczyłem kamerę termowizyjną - u mnie fajny niebieski kolor wokół okien a u sąsiadów zgroza :mad::mad: na żółto wszedzie. Nie myslałem ze mogą być aż takie róznice! Serdecznie polecam firmę oraz produkt ! WARTO!:yes:

blokno
12-05-2017, 04:49
Witam serdecznie,
czy moglibyście polecić firmy zajmujące się oknami pcv na terenie Warszawy? Może ktoś budował ostatnio dom i może polecić solidnego dostawce?
I tak samo bramy garażowe - szukam takich z solidnym systemem antywłamaniowym. Z góry ogromne dzięki za pomoc :))

Polecam firmę Aprel - kilka razy już sie u mnie sprawdzili.. :-) Natomiast w kwestii bramy z SOLIDNYM systemem antywłamaniowym, to obawiam się, że nie znajdziesz - bo co rozumiesz pod pojęciem "solidny"? :-)

jak_kolwiek
12-05-2017, 07:40
Wszystkie informacje jakich szukasz znajdziesz w temacie: http://forum.muratordom.pl/showthread.php?48916-WARSZAWA-i-okolice-bia%C5%82a-lista

Ewentualnie w odpowiedniej grupie budującej.

Ja ze swojej strony polecam firmę Aprel - montowali mi drzwi wejściowe, bramę garażową, okna i będą montować drzwi wewnętrzne.