PDA

Zobacz pełną wersję : Instalacja burzowa a WC



dr_dree
02-06-2016, 10:55
Proszę o poradę. Wynajmuję pomieszczenia w strefie przemysłowej i nie mam dostępu do wody oraz kanalizacji. Pojawiła się możliwość wynajęcia dodatkowego lokalu, gdzie widać, że kiedyś była umywalka oraz jest odprowadzony odpływ. Podejrzewam jednak, że jest on wpuszczony do instalacji burzowej. Zależy mi na tym, żeby jednak uzyskać dostęp do bieżącej wody oraz móc skorzystać z toalety. Pytania mam następujące:
1. czy mogę podłączyć toaletę do instalacji burzowej, np. po uprzednim zastosowaniu rozdrabniacza?
2. Jeśli nie, to czy może istnieją rozwiązania toalet bezodpływowych, które z powodzeniem można by zastosować w pomieszczeniach?
3. Może jakieś inne rozwiązania?

Z góry dziękuję za wszelkie porady.

muchenz
03-06-2016, 08:13
1. czy mogę podłączyć toaletę do instalacji burzowej, np. po uprzednim zastosowaniu rozdrabniacza?
2. Jeśli nie, to czy może istnieją rozwiązania toalet bezodpływowych, które z powodzeniem można by zastosować w pomieszczeniach?
3. Może jakieś inne rozwiązania?

Z góry dziękuję za wszelkie porady.

1. Nie.
2. Toaleta chemiczna stosowana w przyczepach kempingowych i kamperach. Pytanie gdzie dokonywałbyś zrzuty ścieków.
3. Poszukać kibelka na miejscu i się dogadać co do możliwości korzystania z niego.