PDA

Zobacz pełną wersję : Przyłącze wod kan na czas budowy, projekt wykonawstwo warunki



wother
08-06-2016, 16:42
Witam,
Oczekuje w chwili obecnej na WZ. Jednak chciałbym do czasu ich wydania przygotować jak najwięcej pod plac budowy. Przyłącze energetyczne - prosta sprawa. Podpisana umowa i czekam aż zamontuja skrzynkę w granicy działki.
Co do wod-kan to już nie jest tak super.
Wg mapy do celów projektowych która posiadam - jasno widać że wodociąg przebiega przez moją działkę, o średnicy fi90cm, w warunkach przyłączy wod-kan napisane jest że istnieje możliwość podłączenia do wodociągu w drodze o średnicy 100cm , no i wg map które ją posiadam od geodety żadna rura z wodą o takich wymiarach nie idzie w drodze, tylko ta rura która biegnie przez moją działkę.
Mam wykonać projekt na podstawie warunków przyłączy, jednak nie zgadza się to z rzeczywistością. Co w takim wypadku robić? Potrzebuję wody na plac budowy a w warunkach określono gdzie znajdować ma się wodomierz ( garaż, piwnica lub inne niedostępne dla osób 3 miejsce w budynku) Budynku jeszcze nie ma a wodę potrzebuje.
Jak mam podejść do sprawy?
To samo tyczy się kanalizacji chodź tutaj akurat zgadzaja się warunki przyłączy z stanem rzeczywistym, jednak czy mogę już teraz podłączyć się do kanalizacji a ostatni odcinek rury między domem dokonać po jego wybudowaniu. Jescze nie wiem gdzie będzie wyjście przepustu kanalizacji bo projetk jest w trakcie opracowywania i dostosowania do WZ na które czekam.