PDA

Zobacz pełną wersję : Komentarz do dzienika Beaty



Macias
01-08-2002, 11:15
Witaj,
To moje najprawdopodobne gratulacje, mysle jednak ze musisz potwierdzic to w 100%. Moze to wplyw tych upalow? :wink:
Powodzenia
Maciej

Monisia
01-08-2002, 11:27
no to dolaczam sie do gratulacji, przesylam najserdeczniejsze!!
Sama mam Niunie - roczek, meza na placu boju lacznie z nockami, projekt z Archipelagu i dzialke bez pradu :smile: tylko narazie Niunia nie bedzie miala rodzenstwa :wink:
Beatko mam do ciebie prosbe, pislas cos o latarniach slonecznych, czy moglabys napisac mi cos blizej, jakiej firmy, albo gdzie szukac i czy drogie?
Pozdrawiam
Monia

ewa
01-08-2002, 12:52
Ja tez gratuluję. To teraz masz wymówkę na budowie. Ja z racji mojego stanu (też wyczekującego) ograniczam się głównie do nadzoru pracy z leżaczka (zresztą mam nieustajacą śpiączkę) i bardzo lekkich prac ale tylko za przyzwoleniem taty. :smile:

Macias
01-08-2002, 15:23
On 2002-08-01 13:52, ewa wrote:
Ja z racji mojego stanu (też wyczekującego) ograniczam się głównie do nadzoru pracy z leżaczka (zresztą mam nieustajacą śpiączkę) i bardzo lekkich prac ale tylko za przyzwoleniem taty.
Ewo Tobie tez skladam gratulacje i zycze szczesliwego rozwiazania.
Pozdrawiam
Maciej

Redakcja
01-08-2002, 15:50
Również składamy gratulację.
Redakcja

beata
02-08-2002, 07:21
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za gratulacje i życzenia, jestem naprawdę szczęśliwa.
Macias- zostało potwierdzone.

Ewa - moje najszczersze gratulacje, życzę duuuużo szczęścia i wytrwałości w budowie.

Jestem zaskoczona, że Redakcja też poczytuje nasz Dzienniki budowy, bardzo dziękuję za gratulacje.

Monisia- nie łam się.Ja będę mieszkać w domu bez prądu ( będzie prąd kombinowany, czyli trochę z agregatu, trochę z akumalatorów, a nastąpi to już niedługo, bo z różnych przyczyn wprowadzam się do naszego domu już 1.września tegoż roku.
Pomijając jeszcze inne komplikacje z braku prądu, uważam że nie jest jeszcze tak źle. Także trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia. A na temat lamp możesz się dowiedzieć ze strony internetowej http://www.ekoland4.com

Bardzo wszystkim dziękuję, jestem naprawdę :grin:
och, zrobiła się rodzinna atmosfera:wink:
Pozdrawiam Wszystkich.


<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: beata dnia 2002-08-02 09:23 ]</font>

kaKa
07-08-2002, 12:45
Ewo i Beato ja rowniez przylaczam sie do pozdrowien.

Zycze abyscie obie doczekaly zdrowych i pieknych maluchow.

Po sekrecie odkryje, ze ja w przeszla sobote mialem rowniez Wielkie swieto :wink: Pobralismy sie z moja piekniejsza druga polowa.

Hej! Hej!

ewa
08-08-2002, 07:19
Wielkie dzięki za gratulacje. Kaka wszystkiego najlepszego.
Przyznam się szczerze, że ciąża jest super ale z drugiej strony może troszkę opóźnić wprowadzenie się do nowego domu. Już nie mogę sobie pozwolić na goły beton i spanie na materacu. A czasu nam brak - zostało 3 tygodnie do optymistycznego terminu a nawet nie mamy tynków :sad:

04-09-2002, 22:43
Beato,
pierwszy raz słyszę ,że okna mają dwa kolory. Powiedz coś wiecej. Dziekuje i pozdrawiam. :smile:

beata
05-09-2002, 09:28
Opal
nie bardzo rozumiem co masz na myśli, że okna mają dwa kolory.Pisałam u siebie, że z zewnątrz są mahoniowe a po wewnętrznej stronie białe, tzn.na zewnątrz budynku mam mahoń a w środku mam białe. Po prostu tak sobie zażyczyłam.Zaznaczam,jeśli nie doczytałeś, że są to plastiki, nie drewniane.
Pozdrawiam

05-09-2002, 10:37
No własnie o to mi chodzi, ze maja dwa kolory. :smile:
I jaki jest efekt?

Anula
05-09-2002, 10:39
Tez tak mam i jest dobrze

beata
05-09-2002, 11:05
uważam, że wspaniale.Ponieważ zewnątrz pasuje mi kolor do dachu a ponieważ plastik się nie da pomalować więc w domu mam biały czyli neutralny.Jakim kolorem nie pomaluję ścian, zawsze bedzie pasował do okien.