PDA

Zobacz pełną wersję : Przyłącze energetyczne kablowe - koszty



Jimek
20-09-2004, 10:07
Witam,
Ile ja jeszcze zapłacę za przyłącze ? :o
Na mojej granicy z drogą ZE postawił dla mnie ZK. Projekt techniczny przyłącza płaciłem ja, ponieważ czekałbym 2 lata na podłączenie (tak było w warunkach). Za kilowaty też już wybuliłem. Teraz żeby podłączyli mi prąd (szafka pom. i licznik) jakieś ochronniki przepięcia i odbiór techniczny instalacji to chcą około 1500 PLN + robocizna.
Dlaczego tak drogo ? :o

czupurek
20-09-2004, 10:32
cóż bo takie są ceny (ja w zeszłym roku płaciłam 1,6k: szafka pomiarowa, szafka budowlana, kabel o zk do rb)

kortezjan
22-09-2004, 10:25
Witam,
Ile ja jeszcze zapłacę za przyłącze ? :o
Na mojej granicy z drogą ZE postawił dla mnie ZK. Projekt techniczny przyłącza płaciłem ja, ponieważ czekałbym 2 lata na podłączenie (tak było w warunkach). Za kilowaty też już wybuliłem. Teraz żeby podłączyli mi prąd (szafka pom. i licznik) jakieś ochronniki przepięcia i odbiór techniczny instalacji to chcą około 1500 PLN + robocizna.
Dlaczego tak drogo ? :o
Miałem podobną sytuację udało mi się jedynie odzyskać 10% kosztów za kilowaty mocy przyłączeniowej gdyż podobnie jak ty wykonałem projekt
przyłącza przez drogę do granicy działki, przyłącze wykonałem na własny koszt. uważam że to draństwo.