PDA

Zobacz pełną wersję : Bydgoszcz jaka firma do montażu



mihookoz
16-06-2016, 09:25
Witam,

mam już wybrane okna 2xduże HST reszta standard. Wybrałem oknopalstu, ale szukam firmy która mi to dobrze zamontuje z okolic Bydgoszczy. Macie jakieś sprawdzone namiary? Z firmy gdzie dostałem ofertę na okna w internecie opinie nie są dobre.

Pozdrawiam

karolek75
16-06-2016, 11:29
Z czystym sumieniem moge ci polecic Karo. Ale oni sprzedaja Vetrex, wiec nie wim czy ci zrobia.

finlandia
16-06-2016, 20:34
Wielkiego wyboru chyba nie masz. Robisz rozpoznanie wśródd dilerów Oknoplastu dookoła Bydgoszczy, jak p oich ofertach masz wątpliwiści do zadzwoń do serwisu fabrycznego i zapytaj kogo polecająz tych, których wstepnie wybrałeś.

Edit:
Właśnie sobie "przypomniałem", że chyba najlepsze rozpoznanie rynku firm monterskich w Bydgoszczy będzie miał nasz kolega MMichał - można go podpytać na priw kogo poleca / lub nie../

MMichal
17-06-2016, 12:33
Witam


Witam,

mam już wybrane okna 2xduże HST reszta standard. Wybrałem oknopalstu, ale szukam firmy która mi to dobrze zamontuje z okolic Bydgoszczy. Macie jakieś sprawdzone namiary? Z firmy gdzie dostałem ofertę na okna w internecie opinie nie są dobre.

Pozdrawiam

A sprzedawca O pozwoli montować innej ekipie i nie będziesz miał problemów z np. gwarancją ?

Lepiej wybierać odwrotnie niż to ma zwyczajowo miejsce:

- NAJPIERW ekipa, która montuje a potem okna :D

Pozdrawiam