PDA

Zobacz pełną wersję : p?ot z kamienia naturalnego



darek183
21-09-2004, 09:29
Zamierzam wykonać płot z kamienia naturalnego. Jak prawidłowo zabezpieczyć taki płot przed wpływem wilgoci ( z gruntu i atmosferycznej)?
Może ktoś ma jakieś doświadczenia z takim problemem? pozdrawiam wszystkich.

Wakmen
02-10-2004, 19:16
Troszeczkędziwny post bo jak i przed czym zabezpieczyć kamień? Przed deszczem? Przed rosą?
Wyjaśnij o co Ci chodzi jeżeli kiedykolwiiek jeszcze się tutaj pojawisz.

marblah
28-12-2004, 00:29
Z jakiego kamienia chcesz wykonać ogrodzenie? Ja obecnie (z przerwą zimową) wykonuję słupki z kamienia wapiennego. Kamień został osadzony na cemencie, wyfugowany zaprawą cementową. Już po kilku miesiącach można zauważyć że pod wływem deszczu i słońca kamień jest coraz ładniejszy.

bullmyrcha
28-12-2004, 20:44
ja wlasnie zrobilem , ogrodzenie pelny mur 1.80 murowany wapieniem, na tak zwana pusta fuge. murowane kamienie plasko.
wyszlo jak dla mnie super ! na wiosne ciag dalszy prac, murek oporowy i elewacja


[/img]

prosciu
09-01-2005, 18:33
a jaki koszt takiego cudeńka?
skąd kamień.? Rbiliście sami czy najmowaliście fachowców?

marblah
10-01-2005, 04:29
Mieszkam na terenie gdzie wystepuje kamien wapienny . Ogrodzenie wykonuje sam. Trwa to dlugo, lecz efekty ciesza.[/i][/list]

sensi
17-01-2005, 10:27
po zakończeniu układania tych piaskowców można zaimpregnować ogólno dostępnymi środkami niestety nazwy nie pamiętam ale w sklepie specjalistycznym z chemikaliami jest ich szeroki wybór w zleżności od zasobności portfela również.doskonale chronią fugi przed mchami jak i sam kamień. :)

dami693
28-04-2005, 18:19
Strasznie podobają mi się kamienne ogrodzeniam mury, murki, itp. Mam do ogrodzenia ok 30 arów. Czy moglibyście wkleić jakieś zdjęcia lub podać nazwy stron ?

black117
24-05-2006, 21:30
Sprzedam kamień wapienny na budowe skalniaki i na ogrodzenia 50 zł/1 m3, pytania prosze kierować pod adres mojego maila: [email protected].

JacekS
07-06-2006, 19:52
ja wlasnie zrobilem , ogrodzenie pelny mur 1.80 murowany wapieniem, na tak zwana pusta fuge. murowane kamienie plasko.
wyszlo jak dla mnie super ! na wiosne ciag dalszy prac, murek oporowy i elewacja


[/img]
mógłbyś wkleić jakieś zdjęcie ewentualnie podaj miejscowość gdzie taki kamień jest dostepny też jestem zainteresowany

JacekS
07-06-2006, 19:53
ja wlasnie zrobilem , ogrodzenie pelny mur 1.80 murowany wapieniem, na tak zwana pusta fuge. murowane kamienie plasko.
wyszlo jak dla mnie super ! na wiosne ciag dalszy prac, murek oporowy i elewacja


[/img]
mógłbyś wkleić jakieś zdjęcie ewentualnie podaj miejscowość gdzie taki kamień jest dostepny też jestem zainteresowany

joliska
02-07-2011, 07:08
Zgodnie z tytułem ten wątek służy do wskazywania pożądanej tematyki w Muratorze, nie do zadawania pytań, wymagających natychmiastowej odpowiedzi :D

Blechert
12-10-2013, 23:17
Zgodnie z tytułem ten wątek służy do wskazywania pożądanej tematyki w Muratorze, nie do zadawania pytań, wymagających natychmiastowej odpowiedzi :D

A Ty skąd wiesz co jest pożądaną tematyką w Muratorze? Ja im dłużej tu piszę, tym mniej wiem o co im chodzi.