PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedam projekt "ADELA"



la_mancha
21-09-2004, 15:23
Ku mojejej rozpaczy gmina zmieniła mi warunki zabudowy i świeżo kupiony, wyselekcjonowany projekt po prostu nie mieści się na mojej działce.
Sprzedam projekt "Adela" z pozwoleniem na rozbudowanie garażu na dwustanowiskowy.
http://www.archipelag.pl/domek-rzuty.php?KatID=3990500&ProjID=359


_________________

Michał_B.
21-09-2004, 15:55
Może warto iść do gminy i porozmawiać w cztery oczy i doć w łape bo fajny projekt. :roll:

piplape
21-09-2004, 19:24
U mnie podobnie, rozmawiałem z osobą zajmującą się warunkami zabudowy, poradziła mi żeby napisać wniosek o zmianę tych warunków, które uniemożliwiają budowę według posiadanego projektu i zmiany takie uzasadnić. Tyle że u mnie będzie to druga linia zabudowy czyli sprawa jakby prostsza.

Burmistrz może wprowadzać zmiany do wdanej już decyzji o warunkach zabudowy, po konsultacji urbanistów i prawnika.

Sprawa jest w toku, w pisaniu wniosku pomógł mi człowiek z biura urbanistycznego za przysłowiową "flaszkę".

echo
22-09-2004, 07:36
Domek bardzo oryginalny i ładny ( choć dach trochę skomplikowany, więc chyba i drogi :D ).
Jeśli nadal chcesz budować ten domek, to również radziłbym "walczyć" o te warunki zabudowy w urzędzie, zwłaszcza jesli chodzi o jakiś 1 m czy coś w tym stylu.

Daroll
05-12-2004, 12:06
ale rabacik :D projekty z odsprzedazy sa jak widzialem oststnio w cenie 50-60%.