PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka Brama Garażowa ??



greg74
22-09-2004, 10:18
Jaką wybrać bramę garażową - Wisniewski, Horman, etc. - ocieplaną czy zwykłą?

sidney
22-09-2004, 10:57
sam stoje przed zakupem, więc dołączam się do pytania

loop
22-09-2004, 11:32
mnie też to czeka:
Mam otwór 450x210 cm. I żeby było śmiesznie to ma być zielona. Tutaj Wiśniowski odpadnie, bo chcą ode mnie 55 zł + vat od metra kw. za kolor. Pomimo że jest z ich podstawowej palety (RAL 6005). Bez dopłaty mają tylko 2 kolory. Wezmę pewnie bramę Hormanna - tam nie trzeba dopłacać, tylko wydłuża się okres oczekiwania.

Aha dilerzy Wiśniowskiego zgodzili się na 2 % od ceny katal. :) i to maks jak mówią, jakbym wziął tych bram za 40 tys. to dostałbym 5. Na forum wyczytałem że ktoś dostał 7 % i wiem że u nich nie kupie. :)

woj_s
22-09-2004, 14:42
Mam Hormana, jednoczesciowa .. niedocieplona ... (mam otwarty garaz) ..ale musze cos na nia zalozyc bo niesamowicie halasuje. Aha .. brama Hormana ma mozliwosc docieplenia samemu.

Kupilem w W-wie .. gdzies na Marsa ... cena przystepna, transport gratis.
Jeden minus ... nie zauwazylem od razu ..ale w jednej z 2 bram brakowalo jednego elementu ... katownikow do ktorych podwieszona jest prowadnica ramy, gdybym zauwazyl to przy odbiorze .. mialbym to zalatwione ... niestety bylo to 2 tyg. pozniej.

Piotr J.
22-09-2004, 16:01
Ja u Wiśniowskiego dostałem 10%.

i&w
22-09-2004, 22:22
Mamy cichą,lekko sie otwiera,drewnianą(robia też aluminium),przesuwna boczną.dopasowaną do koloru okien (okna też drewniane).Jak ktoś chce zobaczyć mam zdjęcia.wszystkim się podoba, a skorzystaliśmy z oferty firmy. na razie otwierana recznie, z czasem sterowana pilotem, wszystko pomalutku :P

brzuzens
22-09-2004, 22:49
Mamy cichą,lekko sie otwiera,drewnianą(robia też aluminium),przesuwna boczną.dopasowaną do koloru okien (okna też drewniane).Jak ktoś chce zobaczyć mam zdjęcia.wszystkim się podoba, a skorzystaliśmy z oferty firmy. na razie otwierana recznie, z czasem sterowana pilotem, wszystko pomalutku :P

Ja bym chetnie obejrzal zdjecia. Wrzuc na jakas stronke, bedzie z pozytkiem dla wszystkich zainteresowanych.

Pzdr.
Brzuzens

sidney
23-09-2004, 07:39
też bym zobaczył, ale nawet jak mi się spodoba to nie bedę do Gliwic pedałował :(