PDA

Zobacz pełną wersję : Firma Brokat z Lublina?



Adamer
24-09-2004, 04:37
Witam.Czy ktos ma jakies doswiadczenia z firma Brokat z Lublina ?
Mam zamiar zamowic u nich okna PCV.
Moze mozecie polecic jakas dobra firme w Lublinie?
Pozdrawiam

guit
24-09-2004, 09:39
stolplast bis
p. Rozwałka
bliższe info na priva

pozdr,

Husy
24-09-2004, 11:03
Witam.
Tak więc posiadam okna firmy Brokat i na samym początku miałem z nimi problemy: odchodziły listwy wokół szyby. Jak im to zgłosciłem to przyjechali po paru dniach i je wymienili (listwy). Od tamtej pory jest wszystko ok.
Może dostałem okna z jakieś wadliwej parti. Nie wiem ale wiecej nie kupie u nich.
Zdecyduj sam
Pozdrawiam.
Maciej

PAJONK
24-09-2004, 12:19
Czy to jest ta firma co produkcje tych okien ma w Kołobrzegu ??

Husy
24-09-2004, 12:25
Czy to jest ta firma co produkcje tych okien ma w Kołobrzegu ??
Tak, dokładnie

zibicwikla
24-09-2004, 12:38
kiedyś myślałem o ich ETHOSIE, ale niestety kolor nie jest barwiony w masie i to w obecnych czasach niestety dyskwalifikuje takie okna, poza tym Veka nigdy się pod takim profilem nie podpisze(prawda pchełek). Gdybym wybierał biały kolor to owszem maja niezłą ofertę

pchelek
24-09-2004, 14:33
ETHOS ??????????????????
A co to za diabeł?????????????????????
Kolejna odmiana profilu Perfectline???????????????????????
Barwione w masie są ważne wtedy jak okleina jest drewnopodobna i okna są foliowane dwustronnie. Wtedy ginie kontrast z białym podkładem profilu i kolorową folią. Jednostronnie foliowane zawsze są białe.

G0ŚĆ
24-09-2004, 16:11
ETHOS ??????????????????
A co to za diabeł?????????????????????
Kolejna odmiana profilu Perfectline???????????????????????
Barwione w masie są ważne wtedy jak okleina jest drewnopodobna i okna są foliowane dwustronnie. Wtedy ginie kontrast z białym podkładem profilu i kolorową folią. Jednostronnie foliowane zawsze są białe.

Z tym bym się nie zgodził. Jednostronnie foliowane mogą być na białym profilu, ale też są foliowane na profilu którego zewnętrzna ścianka jest również barwiona w masie. Dzięki temu ślad po oczyszczonej wypływce na zgrzewie nie jest biały ale również w kolorze okleiny.
Firmy z profilami okleinowanymi na białym profilu zamalowywują ten ślad farbkami. Ich trwałość daje wiele do zyczenia.

Adamer
24-09-2004, 22:56
Witam.Dziekuje za dotychczasowe wypowiedzi.Mam zamiar zamowic u nic wlasnie okna typu Ethos ,drewnopodobne od strony zewnetrznej.Agent twierdzi ,ze sa one barwione w masie na glebokosc kilku milimetrow.Zreszta na swojej stronie tez o tym wspominaja.

Adamer
03-10-2004, 04:15
Witam.Cos malo opinii o tej firmie :( Czyzby byli tak niepopularni ? :wink: Szukam kogos komu wstawiono okna od nich ;opinii o tym jak sie okna sprawuja i czy zadwoleni byliscie z montazu.Pozdrawiam