PDA

Zobacz pełną wersję : Czy kto? ma kocio? Ulrich Wandich Futura+ lub inny



tomek159
24-09-2004, 14:20
Prosze o opinie

Michał_B.
24-09-2004, 14:37
Interesowałem się tą firmą ale po opinniach i faktach forumowiczów zrezygnowałem z niej w samą pore. Rodze przejżeć forum.

<bogdan>
30-10-2004, 12:03
Interesowałem się tą firmą ale po opinniach i faktach forumowiczów zrezygnowałem z niej w samą pore. Rodze przejżeć forum.

Podjąłem się trudu sprawdzenia firmy ULRICH i niczego podejrzanego nie odkryłem.

Michał_B.
31-10-2004, 00:36
Interesowałem się tą firmą ale po opinniach i faktach forumowiczów zrezygnowałem z niej w samą pore. Rodze przejżeć forum.

Podjąłem się trudu sprawdzenia firmy ULRICH i niczego podejrzanego nie odkryłem.

Osobiście wolałem jednak nie sprawdzać na własnej skórze jakości tej firmy po tym co przeczytałem a byłem prawie na 99% zdecydowany i nawet chciałem już dać zaliczke.

BK
31-10-2004, 05:29
A czy możesz się podzielić z tymi informacjami? Ja przeszukałam to forum i od użytkowników Ulricha nie znalazłam ani jednej negatywnej opinii, poza tym, że pompka cyrkulacyjna głośno pracuje.
Byłabym wdzięczna za wskazanie.

RYDZU
31-10-2004, 07:47
Poszukajcie trochę mocniej

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=24482

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1025

i pewnie jeszcze kilka.
Nie wszystko złoto co się świeci i nie wszystko co japońskie jest japońskie.
Ja sobie darowałem romans z Ulrichem pomimo, że ma zamknietą komorę spalania

pozdrawiam

BK
31-10-2004, 08:11
RYDZU
włąśnie te wątki czytałam i nie znalazłam w nich nic negatywnego poza stwierdzeniami typu kolega widział to wie...
bardzo prawdziwe wydaje się stwierdzenie "Największy problem to mała marża sprzedawców i w związku z tym niechęć do tego produktu. "


co ciekawe - wszyscy którzy kupili i faktycznie użytkują ulricha są bardzo zadowoleni, a zagorzali przeciwnicy to ci co mają informacje od instalatorów innych firm

Michał_B.
31-10-2004, 16:37
A może ten wątek:

http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=33412

Może tą niepewność zasieli instalatorzy innych firm ale jak poszukałem tej firmy na stronach innych krajów to wydało mnie się to troche dziwne. Instalator u którego chciałem Ulricha kupić też o dziwo nie był w 100% przekonany do niego. :o

henzo
31-10-2004, 17:08
Mi też instalator odradzał Ulricha, ale jak się później okazało nie z powodu jakości tego pieca tylko że jest on niewygodny przy ewentualnych naprawach, tzn przy małych gabarytach pieca wszystkie elementy są ściśnięte i jest niewygognie manipulować narzędziami. Co do jakości techniki w środku brak uwag negatywnych.
To słowa instalatora.

SławekD
31-10-2004, 20:14
Na terenie Poznania jest czterech instalatorów - narazie trzech z nich odradziło mi kupno tych kotłów!! Jeden znich stwierdzi że kondensaty obecne na magazanych to dość stare kotły i warto poczekać, bo lada moment mają wypuścić na rynek nowy model. Za to Wendich Futura + który wszeł do sprzedaży na początku października, to ponoć konstrukcyjnie przeskok nieziemski. No i nie ma z nimi takich problemów jak z poprzednikami!
Pozdrawiam!

SławekD
01-11-2004, 07:19
Niedopowiedziałem że ta czwórka instalatorów to wszyscy autoryzowani instalatorzy Ulricha w Poznaniu. Trochę mało ich moim zdaniem - mogą być problemy z serwisem. Dlatego powoli wybijam sobie tą firmę zgłowy. Aczkolwiek ciekawe jest to, że na Ulricha psioczą wszyscy, tylko nie użytkownicy. To tak jak z autkami Daewoo, niby koreańskie g..... a ci którym sie nie psują, są bardzo zadowoleni.
Ja po wszystkich przejżanych wypowiedziach sądzę że nie pójdę w kondensata, tylko kupię jakiegoś np. Viesmanna z zamkniętą komorą spalania i powinienem raczej spać spokojnie przez kilka ładnych lat. No i zużycie gazu podejżewam że będzie niewiele większe niż kondensata.
Pozdrawiam

<bogdan>
20-11-2004, 08:53
Niedopowiedziałem że ta czwórka instalatorów to wszyscy autoryzowani instalatorzy Ulricha w Poznaniu. Trochę mało ich moim zdaniem - mogą być problemy z serwisem. Dlatego powoli wybijam sobie tą firmę zgłowy. Aczkolwiek ciekawe jest to, że na Ulricha psioczą wszyscy, tylko nie użytkownicy. To tak jak z autkami Daewoo, niby koreańskie g..... a ci którym sie nie psują, są bardzo zadowoleni.
Ja po wszystkich przejżanych wypowiedziach sądzę że nie pójdę w kondensata, tylko kupię jakiegoś np. Viesmanna z zamkniętą komorą spalania i powinienem raczej spać spokojnie przez kilka ładnych lat. No i zużycie gazu podejżewam że będzie niewiele większe niż kondensata.
Pozdrawiam

Bardzo Ci polecam nowego Wandicha ULRICHA. Przyjrzyj mu się dokładnie. Ma po prostu wszystko (full wypas - np. automatyka pogodowa z czujką zewnętrzną w cenie), a cena jest wyjątkowo atrakcyjna.

SławekD
21-11-2004, 08:13
Niedopowiedziałem że ta czwórka instalatorów to wszyscy autoryzowani instalatorzy Ulricha w Poznaniu. Trochę mało ich moim zdaniem - mogą być problemy z serwisem. Dlatego powoli wybijam sobie tą firmę zgłowy. Aczkolwiek ciekawe jest to, że na Ulricha psioczą wszyscy, tylko nie użytkownicy. To tak jak z autkami Daewoo, niby koreańskie g..... a ci którym sie nie psują, są bardzo zadowoleni.
Ja po wszystkich przejżanych wypowiedziach sądzę że nie pójdę w kondensata, tylko kupię jakiegoś np. Viesmanna z zamkniętą komorą spalania i powinienem raczej spać spokojnie przez kilka ładnych lat. No i zużycie gazu podejżewam że będzie niewiele większe niż kondensata.
Pozdrawiam

Bardzo Ci polecam nowego Wandicha ULRICHA. Przyjrzyj mu się dokładnie. Ma po prostu wszystko (full wypas - np. automatyka pogodowa z czujką zewnętrzną w cenie), a cena jest wyjątkowo atrakcyjna.
No tak ale to jednak Ulrich. Cieszę sie że mam jeszcze trochę czsau na wybór kotła, ale prawda jest taka, im więcej się czyta postów na ten temat to ma się większy mętlik.
Pozdrawiam