PDA

Zobacz pełną wersję : Okna Termoplast ?????????



OPA
27-09-2004, 12:59
Co myślicie o oknach firmy "Termoplast"?. Czy warto je kupić?

henryk_baszkowka
27-09-2004, 16:28
mam okna Termoplastu - sa w OK.
mialem male przejscia z montarzem ale wynikalo to wylacznie z ignorancji montarzystow

jacekm22
27-09-2004, 17:42
Polecam !! Juz ponad 10 lat temu , jak w mieszkaniu mej matki wymienilem okna -wybierajac wlasnie ta firme - Thermoplast , i wszystko jest OK!!! :D

busstop
27-09-2004, 19:17
Przyłączam się. Od kilku lat mam Royal, są o.k. Znajomi mają prestige (ten starszy 3kom) także o.k. Dobre profile, szyby (glaspol - zupełne przeciwieństwo wiglaw'a opisywanego przez jareko), okucia winkhaus, eleganckie klameczki. Warte zakupu. Montaż był na własną reke - firmowy był bardzo drogi. Montaż zrobiony wg zalecen dostarczonej z oknami instrukcji montażu. Nie ograniczają gwarancji na okna przy własnym montażu (nie firmowym) i to także jest zaletą firmy Thermoplast.

Ostatnio kupowałem malenkie trójkątne okno Classic. Takze bez zastrzezen.

jareko
27-09-2004, 19:46
spoko - dobry wyrob i wciaz dobry producent
Ciagle trzymaja wysoka jakosc i nie ida na skroty

thalex
27-09-2004, 21:17
Znam dobrze firmę Thermoplast i też mam okna BARON 4-kom. oklejany jednostronnie.
Wyrób jest warty ceny.
Aktualnie jest chyba jakaś promocja.

pattaya
28-09-2004, 11:40
Mam od kilku lat.Są OK.

pioter68
04-05-2009, 15:21
U mnie w mieszkaniu Thermoplast jest od 10 lat - jak na razie wszystko OK - nic nie jest wypaczone, plastiki praktycznie nie mają żadnych zmian barwy, okucia poruszają się sprawnie. Jedyny mankament - jak na zewnątrz jest +35 i "patelniane" słońce, to drzwi balkonowe potrafią lekko się ocierać o ramę - ale jak na taką temperaturę i tak to mały problem, który zanika wieczorem. Ja zdecydowanie polecam, będę zamawiał także Thermoplast do budowanego właśnie domu.