PDA

Zobacz pełną wersję : Sprzedam we?n? Rockwool niedrogo - pozosta?o?? po ociepleniu



Dokker
28-09-2004, 07:41
Jak w temacie, ponawiam ofertę. Pozostało mi po ociepleniu poddasza ok. 90m2 wełny Toprock grubość 16 cm oraz trochę wełny Superrock grubość 5cm. Sprzedam w cenie odpowiednio 14 pln/m2 i 5 pln/m2.
Zostało mi także trochę listwy startowej do ociepleń zewnętrznych do styropianu grubości 12 cm, jedna rolka siatki zbrojącej oraz trochę narożników aluminiowych z siatką. Wszystko na sprzedaż w dobrej cenie. Odbiór własny, płd. okolice Warszawy. Dla zainteresowanych wyślę kontakt.
pozdr.

Bard13
28-09-2004, 09:07
Z chęcią porozmawiam.
Podaj kontakt na priv

Dokker
28-09-2004, 09:29
Bard13,
wysłałem kontakt na priv.
pozdr.

Dokker
30-09-2004, 19:49
Może ktoś jednak akurat ociepla poddasze i potrzebuje wełnę w dobrej cenie (oczywiście do negocjacji) oraz trochę akcesoriów do ociepleń zewnętrznych? Naprawdę warto :lol:
pozdr.

Dokker
07-10-2004, 12:41
Ponawiam ofertę. Jestem oczywiście skłonny do negocjowania cen. Czekam na wasze propozycje. Czyżby nikt nie ocieplał przed zimą podaszy :roll: ?
pozdr.

09-10-2004, 22:27
wydaje mi się, że chcesz zbyt drogo jak na odsprzedanie. np. 15 cm wełnę na allegro możesz kupić za 16,17zł z fakturą i przywózką jeżeli powyżej 25m3.

Dokker
10-10-2004, 09:17
Darkingos,
zwróć uwagę, że ja sprzedaję wełnę Toprock o grubości 16 cm, a na allegro jest oferowana Domrock o gubości 15 cm. To są dwa zupełnie inne wyroby. Nie można porównywać ze sobą np. opla corsy z fordem mondeo i mówić że jeden jest za drogi, ponieważ są to dwa różne samochody.
Wejdź na stronę Rockwoola, jest tam katalog produktów, porównaj sobie parametry i ceny Toprocka i Domrocka o różnych grubościach i będziesz wiedział dlaczego ktoś oferuje tą cenę na allegro. Po prostu obydwa te produkty różnią się i parametrami i ceną.

Wełna cały czas czeka na nowego właściciela. A cenę oczywiście można negocjować.
pozdr.

Stefano
10-10-2004, 22:10
Prawdę mówiąc nie wiem jak się nazywała moja 15 cm wełna rockwool ale kupiłem ją po 11 PLN od gościa który zrezygnowal z ocieplenia strychu. Vide moje ogłoszenie z forum. Cena 16 zł jest w OBI lub Praktikerze. Na składach można sporo wynegocjować (do 15%).

Dokker
11-10-2004, 21:38
Stefano, tak jak w poprzednim poście wspominałem, nie można porównywać dwóch różnych produktów, tym bardziej że sam nie wiesz, jaki dokładnie kupiłeś. Zainteresowanych odsyłam na stronę www.rockwool.pl. Tam są opisane różnice w wełnach (są różne, choć o podobnym zastosowaniu) oraz różnice w cenach, co jest bardzo istotne.
Pozdrawiam i zapraszam zainteresowanych do negocjacji.

Dokker
11-10-2004, 21:50
Stefano, tak jak w poprzednim poście wspominałem, nie można porównywać dwóch różnych produktów, tym bardziej że sam nie wiesz, jaki dokładnie kupiłeś. Zainteresowanych odsyłam na stronę www.rockwool.pl. Tam są opisane różnice w wełnach (są różne, choć o podobnym zastosowaniu) oraz różnice w cenach, co jest bardzo istotne.
Pozdrawiam i zapraszam zainteresowanych do negocjacji.