PDA

Zobacz pełną wersję : drzwi zewnętrzne - szczelne .jakie macie



a-k-a
29-09-2004, 05:32
witam. chciałabym poznać opinię urzytkowników którzy po kilku latach oceniają że właśnie te drzwi są dobre. nasze mają być eksploatowane od południowej strony , awięc narażone będą na słońce i deszcze i zmienność aury pozdrawiam .ana

tomek123
29-09-2004, 08:50
Ja w moim domku zamontowałem drzwi zewnetrzne z PCV z profili VEKA w kolorze złoty dąb. Są bardzo ładne i robią super wrażenie. Latem świeciło na nie słoneczko bez szkody dla drzwi. Są szczelnne i łatwo się zamykają. Polecam. Tomek123

a-k-a
29-09-2004, 13:05
jaki koszt jest tych drzwi ? czy otwierają się na zewnątrz? pozdrawiam ana

tomek123
30-09-2004, 07:34
Cena około 4000 zł , wszystko zależy od rodzaju panelu ozdobnego. Moje otwierają się do środka. Pozdrawiam Tomek123

buba48
30-09-2004, 07:45
Też mam z PCV. Zdają egzamin ! :P

Barti4
30-09-2004, 11:28
Ja mam drzwi POL-SKONE za okolo 2000zl monataz robilem sam. Drzwi sa ok, bez zadnych pierdol. Rama metalowa obita wygluszeniem, potem blacha i na koniec sa wypraski z hdf

Marcin z Pomorza
01-10-2004, 14:45
Gdzie kupiliście te drzwi z PCV ??? Kto to produkuje ??? Może jakieś namiary na firmy ??? Będę wdzięczny - chce coś takiego kupić

toil
01-10-2004, 23:24
A ja mam z firmy "DZIADEK". Drewno.Ocieplone.Od północy.I najważniejsze----- kosztowały 1400zł.Jestem total zadowolony.Pozdrawiam. :P

a-k-a
03-10-2004, 08:16
TOil! dzięki za podzielenie się informacją o drzwiach DZIADEK. czy posiadają regulacje , jaka jest w nich szczelinaprzy futrynie,czy są z zamkami. cena którą podałeś jest b. zachęcająca. pozdrawiam ana

03-10-2004, 08:27
witaj Ania
za podobne pieniądze zrobi Ci drzwi stolarz - tak myśle ...
skrzydła zrób dwuwarstwowe z dwu rodzajów drzewa ( z zewnatrz mocne- od srodka ozdobne) z przekładka z np. z mikrogumy czy korka
w oscieznice załóż dodatkowo uszczelke gumowa - taka jaka daje sie w okno np.
uzyskasz i szczelnośc i unikniesz nieprzyjemnego odgłosu trzaśniecia drzwiami

powodzenia :D

Anam
03-10-2004, 08:54
Aniu, zajrzyj na stronę "Dziadka", masz tam galerię i cennik. A te 1400 to baaardzo zaniżone, bo przedewszystkim bez 22 % VAT.
www.dziadek.com.pl

a-k-a
03-10-2004, 10:13
dzięki Anaman i Brzoza!dla mnie opinia urzytkowników jest najważniejsza na niej opieram swoją .oferty wszyscy maja interesujące a jak jest w rzeczywistości ...... . słyszałam opinię od montujących drzwi POL SKONE,że są tragiczne !nie wiem jak PORTA! znalazłam na moim terenie dystrybutora DZIADKA jutro będę dzwonić. BRZOZA u nas nie ma takich stolarzy , którzy potrafiliby tak wykonać . A jak ja mam "uczyć (kolejny raz) ojca dzieci robić " - przepraszam za dobitność stwierdzenia, to wolę kupić gotowe !pozdrawiam Was niedzielnie ......i biorę się za obiad. PS. DO BRZOZY co sądzisz o bejcowaniu ścian -ostatnio zachorowałam na to! ana

03-10-2004, 11:02
PS. DO BRZOZY co sądzisz o bejcowaniu ścian -ostatnio zachorowałam na to! ana



podoba mi sie :D:D:D
jest to technika malowania wielowarstwowego - i własnie mam tak pomalowane jedne z drzwi
onegdaj - radzono sobie z tym inaczej Aniu
a zamiast bejcy
na warstwe farby olejnej nanoszono warstwe farby suchej o innej tonacji rozrabianej na occie albo ...piwie :D
i utrwalano powierzchnie lakierem bezbarwnym
ale efekt wychodził podobny http://www.fox-dekorator.pl/pods_porady/60_pomysl/duzy/b4.gif
http://www.fox-dekorator.pl/pods_porady/60_pomysl/duzy/b6.gif
http://www.fox-dekorator.pl/pods_porady/60_pomysl/duzy/b12.gif

efekty mozna uzyskać zupełnie bajeczne rozcierajac farbe gabka, szachelka, szczotka wałkiem a nawet ostra lniana szmatka
mozna to formowac sciane jako płaskorzeźby a mozna nakładac deseń wałkiem czy szablonem
gama środków i masa efektów
pozdr