PDA

Zobacz pełną wersję : paralotnie



Piotrek P.
30-09-2004, 07:37
Inwestorzy raczej nie są z tych którzy głowy w chmurach mają, ale może ktoś w tzw. między czasie sztukę latania posiada lub marzy żeby zobaczyć swój dom z lotu ptaka? Mam uprząż do paralotni, którą chętnie marzycielom ODDAM !!! Może to pomoże komuś zrealizować marzenia.

Majka
30-09-2004, 09:19
Nie chcesz już latać :o Moj brat jest zapalonym "glajcarzem", twierdzi, że to wspaniała zabawa. Wedlug mnie trochę niebezpieczna, ale pewnie on wie lepiej 8) :D

Piotrek P.
30-09-2004, 09:31
Ja nigdy nie latałem na paralotni, kiedyś skakałem ze spadochronem. Uprząż jest nowa i nie używana, która wpadła w moje ręce przez przypadek i dlatego chcę ją oddać. Wiem, jaką to może sprawić radość, zwłaszcza jak się nie przelewa. Nie potrafię niestety powiedzieć, jakiej marki jest sprzęt, a kolor jej jest zielony - jeeli ma to dla kogo

Tomek_J
15-11-2004, 13:51
Uprząż jest nowa i nie używana, która wpadła w moje ręce przez przypadek i dlatego chcę ją oddać.

Kurczę, trochę późno, ale...
Masz ją jeszcze ?

JAM
15-11-2004, 20:35
Witaj,
mój mąż przygotowuje się do latania i chętnie porozmawia jesli nadal aktualne, możesz podać jak można skontaktować się z Tobą ?
Dzięki na poczatek
JAM

Piotrek P.
10-12-2004, 12:25
Niestety, propozycja nie aktualna. Zanlazł się chętny przed ukazaniem się Waszego odzewu. Nawet się odezwał że wystartował i wylądował, co mnie ucieszyło; zwłaszcza to drugie.

migota
05-11-2005, 15:44
A może ktoś tu jednak lata??

Ja leciałam na paralotni jedynie 6 razy i to niestety nie samodzielnie tylko jedynie jako ładunek :D

Frajda jest wielka choć i strach początkowo wielki.

Kamil1967
05-11-2005, 17:23
Podobnie jak Piotrek P. kiedyś brykałem ze spadochronem i może dlatego uważam jest to bardziej bezpieczne niż glajd popularnie zwany w pewnych kręgach podpaską.
Ze spadochronem masz większe szanse ... zazwyczaj skacze się z większej wysokości.
:D :D :D

05-11-2005, 22:29
Podobnie jak Piotrek P. kiedyś brykałem ze spadochronem i może dlatego uważam jest to bardziej bezpieczne niż glajd popularnie zwany w pewnych kręgach podpaską.
Ze spadochronem masz większe szanse ... zazwyczaj skacze się z większej wysokości.
:D :D :D

No i ma sie druga szanse w postaci zapasu.... :D

Kamil1967
05-11-2005, 22:42
Zapas ma się w pierwszym i ile wiem również w drugim przypadku ale pozostaje wciąż ta magiczna odległość.
Czyli stara prawda im wyżej tym może nie lepiej ale bezpieczniej.
Hej

05-11-2005, 22:47
Zapas ma się w pierwszym i ile wiem również w drugim przypadku ale pozostaje wciąż ta magiczna odległość.
Czyli stara prawda im wyżej tym może nie lepiej ale bezpieczniej.
Hej

Wyzej znaczy wiecej czasu w powietrzu, a co za tym idzie wiecej fun'u, a spadochron zaczyna otwierac sie i tak zawsze na tej samej wysokosci. :)

Kamil1967
05-11-2005, 22:59
Masz za****ie dużo racji
:D
Chyba, że los rzuca kośćmi i wtedy "zawsze" nie jest tak oczywiste.
:D

05-11-2005, 23:01
Masz za****ie dużo racji
:D
Chyba, że los rzuca kośćmi i wtedy "zawsze" nie jest tak oczywiste.
:D

Trzeba ZAWSZE WSZYSTKO robic"na czujnosci" jak to mowia.... :D :wink:

Corsair
22-11-2005, 20:29
Kiedyś skakałem teraz latam. Zapas jest w obu wypadkach :D jest to sprzet z którego nie korzysta się " dobrowolnie" :). Co do frajdy z wysokości... na paralotni dłużej można się nią cieszyć :P a wdrapać można się naprawdę wysoko.

cisza1
03-12-2006, 19:20
eh... ja sie przymierzam do zakupu od jakiegos czasu, ale jakos mi ciagle $$$ brakuje...

choruje na nove DHV1-2 mamboo ale ceny zabijaja.

moze w 2008 sie wyrobie... bo w przyszlym to chyba jeszcze nie :(

ninjacorps
08-01-2007, 20:13
glajty bardzo ładnie wyglądają z ziemi, ale ja wolę latać bez czaszy nad głową :lol:

dopiero zaczęłam a przy budowie się ukróci... :cry:

Majka
08-01-2007, 20:44
z góry też są niezłe widoki
http://www.karkonosz.org/galeria/glide/spotkanie.jpg
http://www.karkonosz.org/galeria/glide/szklarska.jpg
http://www.karkonosz.org/galeria/glide/szrenica.jpg

i atrakcyjne starty
http://www.karkonosz.org/galeria/glide/zima.JPG