PDA

Zobacz pełną wersję : Gerda SX



Marek K
30-09-2004, 12:50
Witam.
Posiadam takie drzwi. Było już o nich dużo złego, to ja inaczej!.
Na wiosnę zgłosiłem skorodowane szyldy (złote), jakoś nie udało mi się spotkać z fachowcami. Mineło trochę czasu, i ostatnio przypomniałem sobie. Okazało się, że gwarancja mineła.
Ale co dziwnego, firma sprzedająco-montująca, poczuła się w obowiązku i od wczoraj mam nowe piękne szyldziki.
Drzwi są bardzo dobrze zamontowane, nic nie ociera, zamykają się dobrze.
A jednak są solidne firmy!!.
Marek.

goga
30-09-2004, 14:39
Są też niesolidne. Załatwienie reklamacji (zepsuta wkładka zamka górnego) trwało 4 m-ce. Nie pomagały również interwencje zgłaszane na infolinię Gerdy.

Grzegorz63
30-09-2004, 14:58
Nie zamawiajcie "złotych" klamek. Szybko "obłażą" i korodują. Najbezpieczniejszy jest "satynowy nikiel"!

Michał_B.
30-09-2004, 16:38
Ja swoje klamki kupiłem poprostu na giełdzie staroci na Kole w Warszawie za 50zł i jestem zadowolony. :lol:

amadeusz
18-10-2004, 19:37
Zgadzam się, że GERDA to mało solidna firma. Oni mają klienta w poważaniu. Wysłalem do centrali reklamację, bo po paru miesiącach wkładka złota do drzwi SX skorodowała obrzydliwe. Nie odezwali się. Ich dystrybutor, u którego zamówiłem te drzwi, zwinął interes. Uważajcie na nich - pod żadnym pozorem nie dajcie się nabrać. Dużo reklamy żeby klienta nabić w butelkę. Żadnego szacunku dla ludzi.