PDA

Zobacz pełną wersję : Kupię działkę bud. w Markach k. W-wy



Pacynka
03-10-2004, 08:26
Kupię działkę budowlana w Markach k. Warszawy. Powierzchnia 600-900m, dostep do mediów. Bezpośrednio.
Kontakt: 0501 226444

Pacynka
10-10-2004, 09:03
Nadal szukam :oops:

Boska
12-10-2004, 11:01
Mieszkam w Markach. Jak cos uslysze albo sie dowiem w tym temacie, to od razu dam Ci znac. Pozdrawiam :wink:

Pacynka
12-10-2004, 11:24
Mieszkam w Markach. Jak cos uslysze albo sie dowiem w tym temacie, to od razu dam Ci znac. Pozdrawiam :wink:

Wielkie dzięki :D


Pozdrawiam
Pacynka

mdzalewscy
12-10-2004, 20:09
obok mnie, była fajna działeczka 790m2, ale już sprzedana, może się skontaktuję z poprzednim właścicielem może jeszcze coś ma, bo miał ich sporo.

misza24
13-10-2004, 18:29
Witam w odpowiedzi na Twoje poszukiwania dzialeczki w Markach zamiesciłem topic w dziale ogloszenia z linkiem. Mysle ze temat bardzo Cie zaciekawi. Cena i lokalizacja dzialek bardzo atrakcyjna.
Pozdrawiam 8)

Pacynka
13-10-2004, 20:27
obok mnie, była fajna działeczka 790m2, ale już sprzedana, może się skontaktuję z poprzednim właścicielem może jeszcze coś ma, bo miał ich sporo.


Dziekuję za pamięć :)

Pacynka
13-10-2004, 20:46
Witam w odpowiedzi na Twoje poszukiwania dzialeczki w Markach zamiesciłem topic w dziale ogloszenia z linkiem. Mysle ze temat bardzo Cie zaciekawi. Cena i lokalizacja dzialek bardzo atrakcyjna.
Pozdrawiam 8)


Bardzo dziękuję, ten wariant juz został sprawdzony, jutro bede w UM i dowiem się, czy pod tymi numerami nie kryja się nowe oferty.

Pozdrawiam
P.

Pacynka
22-10-2004, 17:11
Działka nadal poszukiwana

Maluszek
25-10-2004, 09:10
Pacynka - najlepiej będzie jak pojeździsz po Markach i pogadasz z ludzmi (my tak znaleźliśmy naszą działkę) - na pewno coś się znajdzie. Koło mnie jest wiele działek budowlanych tylko nie znam ich właścicieli ale mogę kogoś popytać. A jaka duża działka Cię interesuje?

Pacynka
26-10-2004, 07:53
Ostatnio prawie każdą sobotę spędzamy na takich objazdach połączonych z wypytywaniem. Jakies efekty tego niby są, ale nadal szukamy.
Działka powinna mieć powierzchnię od 650 do 1000m, tutaj niestety cena odgrywa ważna rolę, a mam wrażenie, ze z każdym tygodniem ceny są wyższe :oops:
Pozdrawiam
P.

Maluszek
26-10-2004, 08:20
A jaka część Marek Cię interesuje?

Pacynka
26-10-2004, 09:17
A jaka część Marek Cię interesuje?


W zasadzie pierwsza połowa jadąc od strony Warszawy. Biore pod uwagę zarówno lewą jak i prawa stronę ulicy Piłsudskiego. Mam jedno dość istotne wymaganie, takie cywilizacyjne :wink: - przyzwoita odległość do jednej ze szkół.

Maluszek
26-10-2004, 09:21
To ja mieszkam na końcu Marek :D i wożę dziecko do szkoły w Warszawie.

Przede wszystkim jak będziesz szukać działki to dowiedz się o prąd bo załatwienie prądu w Markach czasami graniczy z cudem. My czekaliśmy na prąd ponad 2,5 roku :(

Pacynka
26-10-2004, 09:39
To ja mieszkam na końcu Marek :D i wożę dziecko do szkoły w Warszawie.

Przede wszystkim jak będziesz szukać działki to dowiedz się o prąd bo załatwienie prądu w Markach czasami graniczy z cudem. My czekaliśmy na prąd ponad 2,5 roku :(

Niezły numer z tym prądem, dzięki za info.
A jadąc rano do pracy przez całe Marki, nie ma za dużych korków? Dużo potrzebujesz czasu na przebicie się do granic W-wy?

Maluszek
26-10-2004, 11:39
Jakieś 10 minut. Korek robi się zawsze od świateł przy Fabrycznej do wylotu z Marek. Teraz ruch jest jeszcze bardziej utrudniony dlatego, że robią remont wiaduktu na Piłsudskiego i jest dostępny tylko jeden pas ruchu :( Coś strasznego.

A koło mnie chyba też jest podstawówka, bo tam chodzą dzieci sąsiadów.

Pacynka
26-10-2004, 12:22
Hmm, może pomysle o troche dalszych okolicach? W sumie nawet nie były brane pod uwagę, nawet tam nie bylismy. Zapewne na niższe ceny i tak nie ma co liczyć, ale moze znalazłby sie całkiem ładny kawałek ziemi. Chyba trzeba zrobic mały rekonesans.
Pzdr
P.

mechanics
26-10-2004, 12:41
Hmm, może pomysle o troche dalszych okolicach? W sumie nawet nie były brane pod uwagę, nawet tam nie bylismy. Zapewne na niższe ceny i tak nie ma co liczyć, ale moze znalazłby sie całkiem ładny kawałek ziemi. Chyba trzeba zrobic mały rekonesans.
Pzdr
P.

Bardzo dużo działek jest do sprzedania w moich okolicach, tzn jakieś 5 km dalej po prawej stronie jest os Cegielnia. Blisko lasu, zabudowa tylko nowa, żadnych "kostek" w okolicy, za parę lat będzie tam zapewne super osiedle. Nie znam namiarów, ale jak pogadasz z mieszkańcami, to napewno coś Ci powiedzą.

Pacynka
26-10-2004, 15:14
Dzięki za namiar :) Podjedziemy i poogladamy okolicę.

Pozdrawiam
P.

RyMario
02-11-2004, 14:47
Może spróbuj pod Radzyminem np. w Słupnie. Ja tam się buduję a ziemia jest dużo tańsza i okolica też mi sie bardziej podoba. Odległość Słupno - Marki pokonujesz samochodem w 5 minut.

pozdrawiam

Pacynka
02-11-2004, 20:48
Rozważamy opcję poszukiwań poza Markami, ale traktujemy to raczej jako ostateczność. Czasowo niby dojazd do pracy jest ok 15 min dłuższy, ale kilometrów niestety zaczyna się robic co raz więcej. W tej chwili nasze poszukiwania intensyfikujemy jednak na najblizszej Warszawie części Marek.

Pozdrawiam
P.