PDA

Zobacz pełną wersję : Kierownik budowy



Maciej
11-12-2001, 20:24
Poszukuję dobrego i niedrogiego kierownika budowy z Trójmiasta i okolic.

Alanta
12-12-2001, 09:04
dobry i niedrogi - to się wyklucza...;o)
A poważnie, na dobrym kierowniku nie warto oszczędzać, chyba że ma się dobrego inspektora nadzoru inwestorskiego, bo to się później lubi mścić (ekipom budowlanym potrafią przyjść do głowy takie pomysły, że włos się jeży na głowie, sama to przerabiałam).
Zyczę powodzenia w poszukiwaniach.

eweradek
04-01-2002, 13:57
Wydaje mi się ze po przeczytaniu tego wszystkiego sam bedziesz wiadział lepiej jak budować od niejednego "kierownika budowy z uprawnieniami". Wiem to z doświadczenia, ponieważ zawodowo mam do czynienia z kierownikami budów. Dobrzy są drodzy i dlatego ich nie ma - bo nie ma zapotrzebowania na drogich tylko na tanich, a "przecież każdy polak to lekarz, budowlaniec itp.", naprawde przy budynku jednorodzinny poradzisz sobie sam :smile:. Załatw sobie tylko pieczątkę i prowadzenie dziennika, bo tak chce urząd. Jeżeli nie wiarzysz, przetestuj ich z wiedzy zdobytej na forum i w Muratorze. Pozdrowienia.

<font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: eweradek dnia 2002-01-04 15:09 ]</font>

ketiso
07-01-2002, 20:07
budowanie bez kierownika budowy to tak jak leczenie się antybiotykami bez konsultacji z lekarzem.Każdy kto myśli ,że po przeczytaniu kilku artkułów w prasie fachowej wie dużo jest raczej w dużym błędzie. Ja jestem kierownikiem budowy i na każdej budowie wychwytuję minimum 2,3 duże błędy , których nie wychwyci nawet bardzo "oczytany" inwestor

malcol
10-02-2014, 22:33
Jestem inwestorem i sporo już przeczytałem na forum. Nie widzę siebie jednak w roli kierownika na własnej budowie. Chyba wolę wysupłać parę złotych lub nawet tysięcy i mieć spokojny sen.