PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoœ ma głoœniki w łazience, żeby słuchać radia rano ??



Rafter
07-08-2002, 18:35
Myœlę o podłšczeniu wieży w salonie do oddzielnych głoœników w łazience.
Może macie jakiœ typ głoœników do zamontowania w obniżony gipsowy sufit?
I jakie sš niebezpieczeństwa podłšczenia takiego czegoœ?
Widziałem taki bajerek w kilku hotelach (w Polsce) i jest to fajna sprawa.
Czujecie bluesa? Sciemnione œwiatełko, kšpiel w piance, przy wannie stoi oszroniona flaszeczka piwka, a z głoœniczków leci relaksujšca muzyczka z ulubionego CD.

araman
07-08-2002, 20:30
Ja mam u siebie załozone nagłośnienie w łazience od kilku lat jest to znakomite rozwiązanie bardzo relaksujące w różnych sytuacjach. Pozwala wysłuchać porannej pogody i wiedomości podczas golenia. Zaskakuje wszystkich gości Miałem stary radiomagnetofon z odczepianymi kolumnami które wrzuciłem na podwieszany sufit na zewnątrz jest tylko wylącznik taki na snurku jest pewien problem ze zmianą stacji bo musze podnieść płyte i przekręcić potencjometr. Co się tyczy głośników to wiem że są specjalne do pomieszczeń gdzie panuje duża wilgotnośc kupowałem takie w sklepie z mat elektrycznymi ale w Niemczech ale myślę że i u nas się coś dostanie zresztą do zwykłego słuchanie muzyki wystarczą normalne głośniki tylko umieszczone dalej od wanny i zlewu radia jest połączone z oświetleniem łazienki gaszę światło i radi sie wyłącza. W związku zpowyzszym jest problem z radiami samochodowymi które się rozkodowuja po wyłaczeniu pradu. Radio w łazience bardzo polecam w nowym domu tez układam instalacje pod radio w łazienkach

Griszka
11-09-2002, 20:10
ja planuję mieć ale nie hifi ale podłączone do radia w kuchni. Tą samą drogę chce wykorzystać na interkom.

dziuba
12-09-2002, 09:01
Ostatnio w chyba w KDC widziałam radio wbudowane w trzymak do papieru toaletowego. Firma Elta.

Mis Uszatek
14-10-2002, 19:04
Aha, też widziałem!
Działa jak sroka - skrzeczy na całego ale nic nie można zrozumieć

Domka
06-01-2003, 11:11
jestem na etapie rozprowadzania kabelków, myslałam o radiu samochodowych (obok lustra - w ścianie lub szafce) i głośnikach w suficie ale gdzieś widziałam (w katalogu wysyłkowym chyba)radio z CD (do kuchni) podwieszane pod szafką.

Młody
06-01-2003, 11:28
Hej
U mojej kochanej zony w pracy jest takie radio zamocowane w lazience. Jest to specjalne radio do takiego pomieszczenia. Bardzo estetycznie wykonane. Wlacza sie, gdy ktos wchodzil do pomieszczenia. Pewnie jakis wbudowany czujnik ruchu badz dzwieku. Okragle w ksztalcie czujki ppoz. Zamocowane jest do przykrecanej podstawy (tak jak wiszacy telefon bezprzewodowy). Mozna wiec je zabrac z soba, podstawe zostawiajac. Moze byc przymocowane na suficie badz scianie. Wybor stacji i glosnosc tez jest, dzwiek calkiem dobry.
Marki i ceny nie podam, bo zona na urlopie. Pewnie kupione w jakims wieelkim supermarkecie.

Snowdwarf
10-01-2003, 07:23
polecam stary patefon na korbkie w łazience -jak kogoś mocno przyciśnie na kupe to może do tej trąby-głośnika narobić....
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::g rin::grin:
hehehehehehehehehehe
snow

10-01-2003, 08:23
tylko pogratulowac poziomu dowcipu, snowdwarf! :sad:

Snowdwarf
10-01-2003, 08:32
dziś piątek - weekend tuz tuż - trza sie trochę rozerwać nieprawdaż???
:wink::wink::wink:

10-01-2003, 08:34
żałosny jesteś

Snowdwarf
10-01-2003, 08:36
anonimku może sie przedstaw - potem pogadamy
pozdrawiam
snow

10-01-2003, 08:40
zrób to co napisałeś a potem wsadź tam łeb!

Snowdwarf
10-01-2003, 08:44
hehehe -niezłe
wymyśsl coś lepszego - ale humory też ci nie brakuje
swoją droga byle gall anonim mi humoru nie popsuje...buahahaha
pozdrawiam
snow

Ps. anonimie nie trać czasu na rzucanie uwag bez sensu - nie szkoda ci go? jeśli nie to oddaj mi go trochę
mnie czasami go brakuje (szczególnie w poniedziałki i środy)
s.

Jola_
10-01-2003, 12:35
Łazienka nie jest moim ulubionym pomieszczeniem, ale to całkiem niezły pomysł z zamontowanem radia, czy głośnikówhttp://www.ifb.pl/~qba/ikonki/wat2.gif. To wciąga http://www.ifb.pl/~qba/ikonki/toilet_claw.gif

10-01-2003, 12:37
brawo Jola_, z wątku muzycznego robi się wątek kloaczny.

Linka
10-01-2003, 12:41
a w jaką tonację trzeba w tą tubę walić ,żeby odnieść pożądany efekt??? - siedzi koło mnie mój mąż i pęka ze śmiechu, więc pozwoliłam sobie przytoczyc jego pytanie:smile:

Linka
10-01-2003, 12:43
chodziło mi o okreslenie "Snowdwarf-a" tj. trąbę

Snowdwarf
10-01-2003, 12:52
zależy o jaki efekt chodzi - zwykle tylko o taki żeby sie wypróżnić :wink:
czyli do wypróżnienia - albo do napełnienia trąby po brzegi
snow
pozdrowka miłego weekendu

krispodkarpacie
15-01-2003, 00:17
W firmie Conrad kupisz takie cuda do lazienek
jesli sie nie myle to to ich adres www http://www.conrad.com.pl

Tomasz B
15-01-2003, 18:04
Ja w sprawie relaksowania się w łazience. Nie mam doświadczeń z radiem ale znajomy ma w łazience 200 litrowe akwarium. Mówi że wypróżnienie jest kapitalne, jest też czas na nakarmienie rybek.

Domka
16-01-2003, 10:35
Tomasz B, masz na myśli łatwość czyszczenia akwarium :smile: ? czy przyjemność skupiania uwagi :smile:

09-02-2003, 21:07
Też mysle o nagłośnieniu całej chałupy. Tzw. mutiroom z podziałem na 4 strefy to koszt ok. 18 000 zł. No i jeszcze głośniki. Ale wtedy jest full-wypas- hi-fi. Kilka miesięcy temu czytałem o radiach łazienkowych umieszczanych w ścianie ale nie zapamietałem adresu. Moze ktos pomoże?????

Piątka
30-03-2004, 08:49
No właśnie, super temat ...

:wink: :roll: :D

dekadent
29-04-2004, 15:09
są specjalne radia (również z cd) do wieszania pod prysznicem... ja użytkuję takie cudo od kilku lat, bez zastrzeżeń

a żeby nawiązać do wątku, w USA publikowane są specjalne książki do czytania w łazience :roll:

Mwanamke
30-04-2004, 11:53
a ja mam zrobioną na okolicznośc słuchania radia w łazience -półkę - specjalnie pod radio z CD . MOże efektu sali koncertowej nie ma ale wszystko gra i bez specjalnych instalacji :lol:
Czyli rozwiązanie najprostsze ...

pyryman
16-07-2004, 15:42
dexon.pl
24 strona w cenniku. Też się zastanawiam. Co do oddzielnych małych radyjek łazienkowych to możesz mieć problem z odbiorem. Ja chyba kupie ten najtańszy głośniczek i w kratke wentylacyjną go pyk, drucik do wiezy i po sprawie