PDA

Zobacz pełną wersję : W dzień operacji



Redakcja
11-10-2004, 07:47
Drodzy Forumowicze,
nie jesteśmy w stanie podać stanu konta na dziś - procedury Stowarzyszenia są wolniejsze niż nasza ciekawość. Z informacji od rodziców wynika, że brakuje wciąż sporej, ale już osiągalnej kwoty. Jeśli uda nam się drogą licytacji i darowizn dozbierać 5 tys. zł, na pewno nasza akcja będzie wielkim sukcesem.
Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Dzisiaj wielki dzień dla Nikoli, jej rodziców, i dla nas wszystkich.

maksiu
11-10-2004, 07:55
Czy uzbieramy 5 tys to nie mam pojecia.. ale wiem ze napewno mamy juz z samej licytacji ponad 2 tys... a to tez sporo, ale zawsze moze byc wiecej

ewak39
11-10-2004, 08:07
Trzymamy mocno kciuki! Na pewno wszystko bedzie dobrze.

Aga J.G
11-10-2004, 12:02
Trzymam kciuki musi się udać :lol:

osowa
11-10-2004, 15:42
Na pewno się uda !!!

Teska
11-10-2004, 15:44
a czy cos wiadomo o zakonczeniu operacji???

maksiu
11-10-2004, 16:18
Do piątku jesteśmy odcięci od informacji... patrz pierwszy post w tym wątku

ewak39
11-10-2004, 18:29
. Do osłów i ślepców bez serc - uwierzcie , ludzie są tacy jacy są - bez podtekstów ...a to co wy tu widzicie -to podpowiada wasza chora wyobrażnia ( ukryta w waszych zepsutych duszach ) .

Każdemu dano , to czego chciał ......

Z wielką naturalnością i wiarą w oświecenie :wink: 8)

O rany, osowa, kto tak Cie wkurzyl? Jakies glupie uwagi ktos robil?

Teska
12-10-2004, 11:31
hmm..zbieranie, zbieraniem...ale głupio ze nikt nie pomyslał zeby zbieraczy poinformowac o wynikach operacji...tylko sucho....w piatek

ewak39
12-10-2004, 12:31
Probowalam zadzwonic do szpitala, ale nikt nie odbiera... a to ma byc takze linia punktu konsultacyjnego w klinice chorob uszu!

EDZIA
12-10-2004, 12:37
Probowalam zadzwonic do szpitala, ale nikt nie odbiera... a to ma byc takze linia punktu konsultacyjnego w klinice chorob uszu!

Dzwoniliśmy do Kliniki, niestety informacje na temat stanu zdrowia pacjenta udzielane są tylko rodzinie. I tylko od nich możemy się coś dowiedzieć.
Wiemy, że operacja się wczoraj odbyła a matka jest ciągle z Nikolą w klinice.

12-10-2004, 14:34
Probowalam zadzwonic do szpitala, ale nikt nie odbiera... a to ma byc takze linia punktu konsultacyjnego w klinice chorob uszu!

Dzwoniliśmy do Kliniki, niestety informacje na temat stanu zdrowia pacjenta udzielane są tylko rodzinie. I tylko od nich możemy się coś dowiedzieć.
Wiemy, że operacja się wczoraj odbyła a matka jest ciągle z Nikolą w klinice.

EDZIA
12-10-2004, 15:17
Ten gość powyżej to ja ...tak to jest jak szybko poprawia się błąd będąc niezalogowaną :oops:

12-10-2004, 18:40
Tyle osób dobrze życzyło Nikoli, to musi być dobrze.
Do piątku już blisko:-?

13-10-2004, 23:58
W zasadzie operacja jest tego typu, że nie bardzo pewnie wiadomo w jakim procencie się udała, to znaczy w jakim stopniu implant uzupełni ubytek słuchu - to się ostatecznie okaze po dłuższej adaptacji i rehabilitacji (moja żona jest otolaryngologiem). Ale przynajmniej możnaby powiadomić nasze grono czy operacja w ogóle się odbyła i czy nie wystąpiły jakieś komplikacje.

Myślę, że skoro Redakcja poprzez Forum zyskała (zapewne...) rangę głównego sponsora tej operacji, to ma chyba jakieś "chody" u państwa Żyburów, przynajmniej na tyle, żeby mieć do nich telefon kontaktowy, i dowiedzieć się wyników - jesli tak, prosimy o informację!

Andrzej (Trach)

trach
14-10-2004, 00:03
...Oczywiście nie żądam, żeby Redakcja dzwoniła do rodziców Nikoli TERAZ (piszę to o pierwszej w nocy :D ) !...

(Tym razem ten gość to byłem ja :) )

Andrzej (Trach)

maksiu
14-10-2004, 06:38
trach: wiemy ze operacja odbyla sie planowo... narazie wiemy tylko tyle... szpital nie jest kompatybilny jesli chodzi o udzielanie informacji
pozdrawiam

ewak39
14-10-2004, 07:56
W zasadzie operacja jest tego typu, że nie bardzo pewnie wiadomo w jakim procencie się udała, to znaczy w jakim stopniu implant uzupełni ubytek słuchu - to się ostatecznie okaze po dłuższej adaptacji i rehabilitacji (moja żona jest otolaryngologiem). Andrzej (Trach)

No wlasnie, ja tez sie zastanawialam, w jakim stopniu malutka sluch odzyska... ale przynajmniej nie bedzie zyc w swiecie zupelnej ciszy!!!

Redakcja
15-10-2004, 08:02
Drodzy Forumowicze, dzisiaj podamy informacje o stanie zdrowia Nikoli.

trach
15-10-2004, 08:50
Czekamy z niecierpliwością!

Andrzej (Trach)

rafałek
15-10-2004, 12:08
Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że potrafimy się zjednoczyć i pomóc w nieszczęsciu odobie całkowice dla nas obcej. Wierzę w to, że dobro kiedyś dobrem powróci do nas. Mam nadzieję, że nie będziemy nigdy w takiej potrzebie...

Marcel2000
15-10-2004, 22:24
Czekamy z niecierpliwością na informacje,