PDA

Zobacz pełną wersję : Nasz domek



Exon
12-10-2004, 11:50
Tak nam to wyszło, mimo że nie do końca wszystko zrobione już mieszkamy.

Marcel2000
12-10-2004, 12:30
Super bardzo mi się podoba, fajne rozwiązanie w kuchni nad kuchenką, może by tak więcej zdjątek :lol:

2004
12-10-2004, 14:06
Exon, nie widać, żeby coś było nie zrobone. Domek na zewnątrz i wewnątrz piękny. Wyróżnia się bardzo pozytywnie, ma niepowtrzalny, przemyślany wystrój (choć muszę nadmienić, iż mam odmieny gust), ale tutaj, rozpłynę się z zachwytu nad starannością z jaką został wykończony, konsekwencją w wystroju. Jest bardzo przytulny i zazdroszczę Ci :wink: bujanego fotela przed kominkeim. Jeśli można, to proszę o więcej fotografii. Jeszcze raz gratuluję wspaniałej budowli i życzę szczęścia w nowym domu :)

_bogus_
12-10-2004, 14:09
Nie mój styl ale suuuuper.

Pozdrawiam

Exon
12-10-2004, 14:34
Dziękuję za budujące opinie. Obiecuję, że dorobię więcej zdjęć jak posprzątamy :wink:

Magdzia
12-10-2004, 15:24
Piękny dom, wnętrza rewelacyjne, wszystko dopieszczone, bardzo mi się podoba. Rewelacyjne łazienki. Gratuluję!

Jagna
12-10-2004, 15:34
Ughh, mnie też szczególnie podobają się łazienki... Super dom, gratulacje :D

Exon
12-10-2004, 16:20
Dodałem kilka nowych zdjęć. Większość mebli i lamp zostało przeniesionych ze starego mieszkania i nie pasują do wnętrza. Nie wiem kiedy będziemy mogli pochwalić się ostatecznym stanem wykończenia, ale obiecuję aktualizacje w razie postępów.

12-10-2004, 17:34
Exon pięknie. Wnętrze super- łazieneczki są pierwsza klasa. Jak długo mieszkacie?

ozzie
12-10-2004, 18:10
Gratuluje tak starannie wykonanego domu :) Najbardziej podobaja mi sie lazienki :)

ARi.
12-10-2004, 20:42
Super domek wykonanie imponujące .
Mam pytanko listwy przy suficie jakiej są firmy i jaka cena była ich czy to drogi interes bo efekt jest ciekawy też coś podobnego chce mieć ciężko sie to kładzie ?? jakie są koszta
Pozdrawiam ARi :wink:

magi
12-10-2004, 21:53
Gratulacje!!! Piękny dom. A wnętrza :D

joyrad
13-10-2004, 06:44
Brawo. Piękny projekt i gustowne wykończenie wnętrza. Niektóre drobiazgi zastosowaliśmy te same...więc przyznaję że to mój gust.

satina
13-10-2004, 08:24
Bardzo piękny domek, podoba mi się. Gratuluję odwagi w doborze kolorów bardzo ładne i odważne łazienki. Pozdrawiam.

Magdzia
13-10-2004, 09:02
Cudowne firaneczki w kwiaty w pokoiku córci, niezywkła instalacja kubistyczna ;) , ale czy ceglany/klinkierowy (?) barek/ścianka - w stylu troche rustykalnym nie gryzie się z nowoczesnymi meblami w kuchni? I czy zieleń na ścianach salonu nie kontrastuje za mocno z czerwienią obicia wypoczynku? A absolutnie powalił mnie na kolana witraż i łuki w korytarzu. Piękne.

Exon
13-10-2004, 09:05
Super domek wykonanie imponujące .
Mam pytanko listwy przy suficie jakiej są firmy i jaka cena była ich czy to drogi interes bo efekt jest ciekawy też coś podobnego chce mieć ciężko sie to kładzie ?? jakie są koszta
Pozdrawiam ARi :wink:

Listwy w salonie i jadalni zostały wykonane przez firmę sztukatorską i były drogie. Cena materiału i wykonania to około 90 zł/mb. NIe podjąbym się montowania listw sztukatorskich samodzielnie ze względu na dość skomplikowaną technologię i potrzebne doświadczenie.
Natomiast listwy w łazienkach ( kartongips) kosztowały w tamtym roku około 12 zł za 3 mb i ich montaż jest zdecydowanie łatwiejszy a efekt wydaje się porównywalny.

Exon
13-10-2004, 09:10
Exon pięknie. Wnętrze super- łazieneczki są pierwsza klasa. Jak długo mieszkacie?

Mieszkamy dopiero 3 miesiące ale pierwsze damidze w pokojach dziewczynek już są :x

Majka
13-10-2004, 09:50
Wspanialy dom. Czy móglbys napisać cos więcej o projekcie /robiony na zamowienie?/, działce itp. Projekt wnętrza robiliscie sami czy korzystaliscie z pomocy specjalisty? No i niedyskretne pytanie, zmieściliscie sie w kwocie 500tyś? :D

Nikka
13-10-2004, 10:11
Naprawdę piękny dom. Bardzo podoba mi się kolorystyka. Na zdjęciu "Klatka" bardzo podobają mi się płytki na podłodze - czy możesz mi podać z jakiej są firmy (wraz z przybliżoną ceną) ?

UKF
13-10-2004, 10:35
Dom doprawdy imponujący!
A z rzeczy do zrobienia rzuciły mi się w oczy:
1. wymiana obrusu w jadalni (ten świecący nie bardzo tam pasuje)
2. wymiana szczotki (żółtej) w łazience. ':wink:'
Życzę Wam miłego mieszkania a sobie (i innym Forumowiczom) więcej zdjęć!
Maria

Anula73
13-10-2004, 11:33
Witam,

Bardzo podobaja mi sie płytki w kuchni beżowo-kremowe i ten szlaczek geometryczny z domieszka ceglanego. Czy to jest moze Polkolorit Cedro ? Chcialam takie kupic ale odsraszylo mnie to ze fugi sa nieproste na duzych kaflach, natomiast na dekorach sa ciete na kat prosty. Czy to zestawienie nie wyglada dziwnie ? Prosze powiedz mi rowniez czy sa latwe w utrzymaniu czystosci - sa lekko chropowate i jasne (a w kuchni mocno sie brudzi).

Bede wdzieczna za info,
pozdrawiam,
anula

Exon
13-10-2004, 12:24
Droga Nikko i Anulo,

Kafelki w "klatce" i kuchni nazywają DOUNCE FRANCE, ale nie pamiętam firmy. Kosztowały ok. 70zł/mkw. Do wyboru kilka kolorów z serii plus dekory. Jestem pewien, że są łatwe w utrzymaniu czystości bo wybierała je moja żona a za czystość było dużo punktów. Mimo że płytki wyglądają na chropowate, w rzeczywistości są bardzo gładkie.
Kwestia fug i układu kafli to sprawa indywidualna, mu zdecydowaliśmy się na " nutkę dekadencji"

Exon
13-10-2004, 12:28
Cudowne firaneczki w kwiaty w pokoiku córci, niezywkła instalacja kubistyczna ;) , ale czy ceglany/klinkierowy (?) barek/ścianka - w stylu troche rustykalnym nie gryzie się z nowoczesnymi meblami w kuchni? I czy zieleń na ścianach salonu nie kontrastuje za mocno z czerwienią obicia wypoczynku? A absolutnie powalił mnie na kolana witraż i łuki w korytarzu. Piękne.

Magdziu,

Nie wspominaj mi o wypoczynku. Ten mebel może być fotografowany tylko z odległości kilku metrów, żeby nie ujawniały się inne wady poza kolorem. Docelowo ma być nowoczesna biała lub kremowa skóra.

Exon
13-10-2004, 12:33
Wspanialy dom. Czy móglbys napisać cos więcej o projekcie /robiony na zamowienie?/, działce itp. Projekt wnętrza robiliscie sami czy korzystaliscie z pomocy specjalisty? No i niedyskretne pytanie, zmieściliscie sie w kwocie 500tyś? :D

Projekt robiliśmy indywidualnie i wnętrza były konsultowane z fachowcem. Obawiam się, że mnie kosztowało trochę więcej, oczywiście z powodu wykończeniówki i pomysłom - że tak powiem - współpracowniczek i doradczyń.

Maxtorka
13-10-2004, 12:38
Bardzo ładny domek , piękna , ciepła kolorystyka , łazienki super .

Mam kilka pytań :
- jaka podłoga jest w salonie
- gdzie kupiliście taki wygięty karnisz ( mam podobne okno w sypialni
i szukam pomysłów na jego zasłonięcie )

Serdecznie pozdrawiam i życzę samych słonecznych dni w Waszym
pięknym Gniazdku - Maxtorka :)

Marbo
13-10-2004, 13:09
Gratulacje, bardzo ładny dom.
Niech Wam się dobrz mieszka.

Pozdrawiam.

Majka
13-10-2004, 13:18
No tak mi sie wydawalo, ze ta kwotę musieliscie przekroczyć :D
Zauwazyłam na scianie zewnetrznej coś w rodzaju zlewu, wzrok mi plata figle :o Jeżeli nie, to jak on jest odizolowany od reszty ściany. Mi marzy się taki zlew /najchętniej baaaardzo stary 8) /.
Exon, co jest nie tak z tym wypoczynkiem, rozumiem, ze wam sie znudził, wdł. mnie kolory ma bardzo fajne :D
Taras ma być przez prawie całą dlugość domu od strony skarpki? I bedzie drewniany, czy zrezygnowaliscie z tego pomyslu?

Zdziebdzio
13-10-2004, 13:25
wow, powala z nog! A w ktorej czesci Polski jest taki piekny dom? Pozdrawiam

Nikka
13-10-2004, 13:28
Exon, czy mógłbyś podać mi jeszcze jaki kolor mają ściany w "klatce" ?

Paty
13-10-2004, 13:58
Piekny dom z zewnątrz. Cudownie obudowany klinkierem. Bardzo podoba mi się klatka z witrażem i wejście na górę ze schodami. Co do wykończenia salonu i kuchni to moim zdaniem troszkę inne style, ale ogólnie sprawia to wrażenie przytulności. Bombowa łazienka przy Waszej sypialni. Istne cudo.
Pozdrawiam Paty.

magmi
13-10-2004, 13:58
Dom jest przepiękny.
Bardzo rzadko zabieram głos w ocenach domów forumowiczów, ale tym razem... Wasz dom naprawdę jest WSPANIAŁY!

I do tego - oto nareszcie ktoś, kto kocha cegłę tak gorąco jak ja! :D :wink:

Elewacja to jest po prostu cudo. Napisz co to za klinkier? (Patoka? Halle? cóś innego?) Dobór materiałów i kolorów - dla mnie świetny.

Cegła we wnętrzach - pycha!
(My zresztą też mamy, tylko w innym kolorze, ale za to w podobnej ilości... :wink:)
Nie zgadzam się z opinią, że ceglany murek-barek kłóci się ze stylem mebli kuchennych. Jest eklektycznie, ale jest OK!
Wnętrza w stylu techno też wyglądają świetnie w połączeniu z cegłą, to jest materiał który pasuje niemal do każdego wystaroju - no, może poza wystrojem w stylu "nijako, bezbarwnie i bezpiecznie"...

Jedyne zastrzeżenie mam do niektórych kolorów użytych we wnętrzach. Nie podoba mi się pokój dziecięcy w kolorze crazy pink i nie bardzo mam też przekonanie do tej zieleni w salonie (w sypialni - ewentualnie...).
Za to jadalnia jest urocza, no i barrrdzo podoba mi się drugi z pokoi dziecięcych (ten łososiowo-pomarańczowy, w każdym razie tak ten kolor wygląda na moim monitorze).

Ogólnie - gratulacje! Udało się Wam stworzyć coś wyjątkowego.

Exon
13-10-2004, 15:17
Bardzo ładny domek , piękna , ciepła kolorystyka , łazienki super .

Mam kilka pytań :
- jaka podłoga jest w salonie
- gdzie kupiliście taki wygięty karnisz ( mam podobne okno w sypialni
i szukam pomysłów na jego zasłonięcie )

Serdecznie pozdrawiam i życzę samych słonecznych dni w Waszym
pięknym Gniazdku - Maxtorka :)

Podłoga w salonie to parkiet merbau bo akurat była promocja 90 zł za metr. Karnisz kupiłem prosty i został później wygięty za parę groszy u znajomego ślusarza.

Exon
13-10-2004, 16:07
Zanim odpowiem Wam na nowe pytania, chciałem serdecznie podziękować za wszystkie opinie. Budowaliśmy poraz pierwszy wkładając w to całą duszę. Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że domek się komuś spodoba, ale Wasze posty przechodzą moje oczekiwania. Jesze raz dziękuję.

Majka,
Pytałaś o zlew na ścianie zewnętrznej. Na razie jest tam kranik z wodą i przygotowane miejsce na zlew , podobałby mi się żeliwny ale zobaczymy.
Taras ma być oczywiście drewniany, półokrągły i duży ok 100 m kw - też musi poczekać do przyszłego roku. Bliższego opisu kanapy ze względów etycznych, moralnych, gastrologiczych i innych Ci oszczędzę.

Zdziebcio,
Dom znajduje się na Śląsku w okoliczach Gliwic.

Magmi,
Cieszę się, że też lubisz cegłę i eklektycze wnętrza. U nas generalnie powinno być rustykalnie z nowoczesnym oświetleniem i meblami - co z tego wyjdzie - zobaczymy. Na zewnątrz to Patoka Rustica przemieszana z II gatunkiem klassica, w środku zaś Roben ręcznie formowany. Też podobał mi się inny kolor ale potrzebowałem zarówno cegły jak i płytki, a z tym już było trudniej. Kolory są trochę przesterowane na monitorze ale pink i tak jest ostry, tak samo jak moja starsza córka, która kocha ten kolor. Mam nadzieję, że z tego wyrośnie. Chętnie zobaczę twoje zdjęcia.
Pozdrawiam,

Nikka,
Ściany w klatce to COGNAC ale nie pamiętam numerka.

Exon
13-10-2004, 16:15
Zanim odpowiem Wam na nowe pytania, chciałem serdecznie podziękować za wszystkie opinie. Budowaliśmy poraz pierwszy wkładając w to całą duszę. Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że domek się komuś spodoba, ale Wasze posty przechodzą moje oczekiwania. Jesze raz dziękuję.

Majka,
Pytałaś o zlew na ścianie zewnętrznej. Na razie jest tam kranik z wodą i przygotowane miejsce na zlew , podobałby mi się żeliwny ale zobaczymy.
Taras ma być oczywiście drewniany, półokrągły i duży ok 100 m kw - też musi poczekać do przyszłego roku. Bliższego opisu kanapy ze względów etycznych, moralnych, gastrologiczych i innych Ci oszczędzę.

Zdziebcio,
Dom znajduje się na Śląsku w okoliczach Gliwic.

Magmi,
Cieszę się, że też lubisz cegłę i eklektycze wnętrza. U nas generalnie powinno być rustykalnie z nowoczesnym oświetleniem i meblami - co z tego wyjdzie - zobaczymy. Na zewnątrz to Patoka Rustica przemieszana z II gatunkiem klassica, w środku zaś Roben ręcznie formowany. Też podobał mi się inny kolor ale potrzebowałem zarówno cegły jak i płytki, a z tym już było trudniej. Kolory są trochę przesterowane na monitorze ale pink i tak jest ostry, tak samo jak moja starsza córka, która kocha ten kolor. Mam nadzieję, że z tego wyrośnie. Chętnie zobaczę twoje zdjęcia.
Pozdrawiam,

Nikka,
Ściany w klatce to COGNAC ale nie pamiętam numerka.

Ew-ka
13-10-2004, 20:26
Bardzo ładnie , bardzo ładnie !!!! łazienka super, powiedz mi proszę jakie drzewo masz w łazience ?
:lol: :lol: :lol:

mieczotronix
13-10-2004, 21:02
Senatorze, Prezesie, Gubernatorze
gratuluję! Dom powalający! Zwłaszcza ceną, jak sądzę. Ja strzelam, że to było z 800 kawałków, a nie 500 jak ktoś pisał. Strzeż się katastru!

tola
13-10-2004, 21:45
Exon, szczerze gratuluję niebanalnych rozwiazań.
Dom sprawia wrazenie bardzo solidnego, stabilnego, takiego, który oprze sie wszystkiemu i bedzie trwał wiecznie. To ważne.
Wykończeniówka pierwsza klasa, solidność w kazdym calu, zwłaszcza stolarka drzwiowa i schody. Życzę samych szczęśliwości!

Jagna
13-10-2004, 22:21
I dodatkowe zdjęcia. Super, super!
A jak się mieszka bez wiatrołapu? Polecasz takie rozwiązanie?

Artur69
13-10-2004, 23:22
Ja chyba skądś znam ten domek :D .

Tak, tak - często obok niego przejeżdżam. A nawet - przyznam sie bez bicia - byłem w środku, chyba wiosną tego roku, ogladać robotę tynkarzy (przepraszam, że nie spytałem, ale gospodarzy nie było :oops: ).

Wnętrza robią wrażenie - szczególnie po tym co się zmieniło w ciągu kilku miesięcy.

W kotłowni widzę DeDietricha - też już prawie takiego miałem zamawiać, ale to co się ostatnio stało z cenami oleju sprowadziło mnie na ziemię - będzie eko-groszek i solary.

Maluszek
14-10-2004, 09:03
Exon - to i ja się przyłączę do zachwytów. Zwłaszcza podoba mi się łazeinka w drewnie. Mam nadzieję, że jest to drewno :D a- a jeżeli tak to pytanko z jakiego drewna jest obudowa wanny i czy jesteście z tego rozwiązania zadowoleni?

Exon
15-10-2004, 14:58
Nie jest to drewno ale płytka ceramiczna, dokładnie dekor do reszty w kolorze cedru. Trochę bałem się prawdziwego drewna, sam nie wiem czy słusznie.

15-10-2004, 15:36
Exon- jeszcze raz słowa zachwytu. Nawet ogród macie zagospodarowany. Gratuluję. Piękne łazienki, śliczny pokój Ani, drzwi, witraż no i w ogóle całokształt imponujący. Widać bogactwo- ślicznie. Życzę Wam samych pięknych i szczęśliwych chwil w waszym domku.

Ew-ka
15-10-2004, 18:37
Nie jest to drewno ale płytka ceramiczna, dokładnie dekor do reszty w kolorze cedru. Trochę bałem się prawdziwego drewna, sam nie wiem czy słusznie.
Naprawdę to nie drewno???
Extra wygląda ten dekor , ale zmylił mnie jego kształt wokól umywalki ( owal) Super- fajne pomysły :lol: gratuluję i życzę szczęśliwości :lol:

16-10-2004, 12:28
Exon.otworzyłam plik i na głos - orany!!Z zachwytu oczywiście.I potem ten łososiowy pokoik z cudną firanką.
Moje ulubione - cegły ręczne,witraż,cudna kremowo - brązowa łazienka,stolarka (to mój ulubiony kolor,chcę identyczny - czy to sipo czy S4?),firanki w kwiatki.Nie dała bym tylko nowoczesnej kuchni,ale dosyć czepiania się.Wielu szczęśliwych dni w tym domku.

Maluszek
18-10-2004, 07:40
Exton - szkoda, że to nie drewno bo już zaczęłam małża swego przekonywać do takiej obudowy wanny pokazując mu Twoją łazienkę :D A czy możesz powiedzieć co to za płytki?

Jaśka
18-10-2004, 09:07
Exon,
Nawet kotlownia mnie rzucila na kolana, sliczne okna masz w domu.
Meble w salonie, rozumiem, z poprzedniego lokum?

Piekny dom.

Pozdrawiam,

duduś
20-10-2004, 21:26
Dla mnie najpiękniejsza jest kuchnia iiiiiiiii kubizm , a tak poza tym to wszystko jest superanckie. Gratulacje :lol:

guit
21-10-2004, 08:07
domek jest śliczny, a wnętrza przepiękne ;)

ONO
21-10-2004, 18:39
no to ja już więcej nie mam nic do dodania! oglądałam z prawdziwą przyjemnością - co prawda trochę niewygodnie ze szczęką na ziemi! dzięki za tyle wrażeń ! Gratuluję inwencji i gustu! Mam nadzieję ze już wszystko tak ci będzie wychodziło w życiu!

Sonika
22-10-2004, 08:38
Pięęęknie. Tylko wzdychać z zachwytu.
Kiedy my tak będziemy mieli :cry: ?
Dajcie więcej zdjęć, bo chcemy wszystko obejrzeć.
Szczęśliwości w nowym domu! :lol:

tom soyer
22-10-2004, 09:38
oprocz wielu efektownych i dopasowanych rzeczy drazni mnie kilka niepasujacych wg mnie dodatkow, np mieszanie wykonczen drzwi (jedne prostakatne, inne luki), kanapa w salonie, taborety przy wyspie kuchennej ... ale moze wam to nie przeszkadza :). Podziwiam pomysly wykonczenia lazienek i komsekwencje w wykonczaniu calego domu (nie ma wg mnie u was tak ze kazdy pokoj to inna epoka).
Milego mieszkania.

Exon
25-10-2004, 08:57
Drogi Tomie,

Dzięki za uwagi. Praktycznie zgadzam się z wszystkimi Twoimi spostrzeżeniami, ale jak wcześniej napisałem, za krótko mieskamy by wszystko było gotowe w 100% i obawiam się, że jeszcze długo nie będzie.
Natomiast drzwi nie mam zamiaru zmieniać. Zwracam Ci jedynie uwagę na fakt, że nie namieszaliśmy zbytnio, gdyż wszystkie drzwi są prostokątne. Tam gdzie występują łuki nie ma drzwi.

Maluszek
25-10-2004, 09:26
Exton - czy mogłabym Cię prosić o namiary na glazurę w łazience? Dzięki :D

25-10-2004, 11:36
Jeszcze raz podziwiałam, zwłaszcza te piękne kolory drewna, prześlicznie wykończone ościeżnice i witraż.Czy mozesz napisać, jaki przekrój ma witraż przy schodach?Chcę witraż w łazience bez okna, taki okrągły,vis a vis lustro, dokładnie takich samych rozmiarów.Myślę o przekroju 70 cm, ale u Was jest chyba większe?

Agnieszka1
26-10-2004, 14:03
super chata !!!! :P
Bardzo mi sie podoba. Lazienki sa piekne, pokoje dzieci fantazja, gratuluje - ekstra!
pozdrawiam

D`arek
26-10-2004, 15:46
Bardzo ładne i gustowne. szukałem właśnie przykładów na użycie cegły w salonie, świetna obudowa kominka, super szafy w salonie. Co do kominka to górna jego część coś psuje efekt. Dobrze że w zamieściłeś te fotki bo są inspirujące, choć większej części forumowiczów pewnie /jak mnie :( /nie stać na taki rozmach. Czy na elewacji budynku sa płytki klinkierowe czy cegła ? Za odpowiedź dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego.

modulor
26-10-2004, 15:57
.....

andzia28
28-10-2004, 22:57
Bardzo ładny dom. Super łazienka, ta jasna (chyba przy sypialni). Gratuluję i zazdroszczę (oczywiście pozytywnie :wink: ) gustu.

kksia
29-10-2004, 01:23
P R Z E P I E K N Y DOM! Po prostu cudo.
Ktoś napisał że widac bogactwo. Dla mnie to nie jest ostentacyjne.
Wszyscy wiemy, że taki dom kosztuje. Ale na mnie sprawił wrażenie przytulnego, rodzinnego domu, wybudowanego dla siebie - nie dla pokazania kasy.
Ten dom ma klasę i oprze się upływowi czasu. Będzie piękny zawsze.
Gratuluję!

Gosia Łódź
29-10-2004, 08:00
Gratulacje- przestrzeń i niepowtarzalny klimat.

Exon
29-10-2004, 15:25
Przepraszam za krótką przerwę i już odpowiadam na Wasze pytania:

Maluszek - ceramika w łazience to Jasmin, niestety nie pamiętam czy to nazwa firmy czy typu kafelki.
mimilapin - nasz witraż ma 1,6 m średnicy ale mam mniejszy w drzwiach i też fajnie wygląda.
D'arek - na elewacji jest cegła "patoka rustica" pomieszane gatunki I i II

Wszyskim dziękuję za miłe posty i życzę "udanego budownictwa" :wink:

mechanics
29-10-2004, 15:51
Tak nam to wyszło, mimo że nie do końca wszystko zrobione już mieszkamy.

http://foto.onet.pl/albumy/zdjecie.html?no=1&id=28959&grupa=0&kat=2&nxt=0

Domek i wnętrze super, tylko jako szczęśliwy ojciec małych dzieci aż mnie ciarku przechodzą, gdy widzę takie balustrady przy schodach. noworodek na stojąco by przeszedł nie wspominając o pomysłowym trzylatku :)

Teska
30-10-2004, 17:00
WOW :lol:

kasztanka
06-01-2005, 18:21
ciekawe wnetrza :-)

duduś
26-01-2005, 19:22
Proszę o jeszcze kilka rzutów łazienki ( tej jasnej z brązem) i schodów Dzięki

Pati13
03-02-2005, 20:14
A ja nie widze zadnych zdjec, co jest grane? Ktos mi pomoze? :D

03-02-2005, 21:49
No no no, az milo popatrzec :D

Barbaśka
26-10-2005, 22:41
ja też nie widzę żadnych zdjęć a chętnie bym się pozachwycała. Exon a może juz wycofałeś te zdjęci z forum. Jeśli tak to mgłbys mi przesłac na priva?

Pozdrawiam Barbaśka

ciku
27-10-2005, 00:05
Barbaśka powiem tylko, ze masz czego żalować. Taka chatka to raz na parę tysięcy.

Sonika
27-10-2005, 06:01
Ja też bardzo żałuję, że nie ma już zdjęć :( , bo dom jest super.
Exon już chyba nie bywa na forum, więc zostały nam tylko wspomnienia.

ciku
27-10-2005, 14:54
Może się bał złodziei? W końcu na forum zostało podane gdzie domek sie znajduje, a dla złodziejów to marzenie mieć zdjęcia i rozkład wszystkich pomieszczeń. Zreszta tam byłoby co łupić. Ja się mu wcale nie dziwię. Sama dość ostrożnie podchodze do tego typu spraw.