PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam ekipy do budowy domu i dachu! Poczatek IV-V 2005 W-WA



Barti4
13-10-2004, 09:00
Witam!
Szukam ekipy budowlanej na przyszly rok na budowe domu D-09 muratora w wersji parterowej o wymiarze 102m2 z dolozonym garazem wdluz dlugiej sciany budynku. Chcialem budowac z betonu komorkowego (tyle, ze potrzebuje rady dot. sposobu czy na klej czy na zaprawe, czy bloczki 36-42 czy moze 24 plus steropian).
Dom ma zaczac powstawac w kwietniu-maju roku 2005. Licze, ze dach mozna by bylo wykonywac w okolocach lipca. Planuje go pokryc dachowka betonowa. Konstrukcja dachu to wiazar dachowy... Moze orientujecie sie czy nie taniej i praktyczniej bylo by go mozna wykonac jako konstrukcje krokwiowo-jetkowa? Lokalizacja to wies Ławki obok Czachowka. Na trasie linii kolejowej Warszawa-Radom. Ok 1,5km od stacji czachowek poludniowy. Odleglosc od centrum Warszawy okolo 35km. Dojazd z Warszawy przez Piaseczno, Zalesie Górne, Uwieliny, Gabrielin i jest sie w Ławkach. Samochodem okolo 45 minut od Galerii Mokotów.
Czy bylby ktos zainteresowany? Moge sie spotkac, pokazac projekt, wyslac rzut parteru mejlem czy co bedzie potrzebne.
Bartek

Cezarr
13-10-2004, 12:04
Barti4 ale się rozpisałeś.Przyjdź do pok 103b cos wspólnie wymyślimy...Ławki fajna nazwa, ale ciut za daleko.

ania_g
15-10-2004, 18:38
Hej Barti4,
wygląda na to, że będę miała sąsiada :D może trochę dalszego bo budujemy za Chynowem (stacja Krężel), wieś nazywa się Piekut - ale za to D09 !!! z dobudowanym garażem od strony salonu. Czyż to nie piękny domeczek? Wymarzony, okazuje się nie tylko dla nas.
W sierpniu postawiliśmy fundament, reszta ruszy w lipcu 2005. Ekipa zajęta od wczesnej wiosny - jesteśmy drudzy w kolejce na przyszły rok.
Jeśli nadal szukasz wykonawcy to mogę popytać znajomych-jedni już postawili w okolicy Sobikowa, drudzy są w trakcie. Ja dostałam namiar od kolegi, który zbudował dom w Dobieszu. Mogę oczywiście podać Ci kontakt do tej "naszej" brygady ale wiem, że są już obstawieni na 2005 (zawsze można przecież sprawdzić). Wygodnie jest mieć ekipę z okolicy-nie muszę mieć baraku dla ludzi i dodatkowo jak zabraknie czegoś to szefunio dzwoni do składu w Czaplinku (bo to Jego kolega) i za chwilę towar jest na działce.
Wygląda na to, że szybciej od nas dojdziesz pod dach-przejeżdzając będziemy podglądać, chocby przez parkan. Zawsze to jakieś doświadczenie, bo my mieszczuchy i blokowcy jesteśmy w temacie budowy zieloni jak ... Głowy nam puchły już przy fundamentach a co dalej?
Ania Godusławska

Barti4
18-10-2004, 07:06
nie jest tak zle :D Ja juz jakies doswiadczenie mam, bo budowalem z zona dom tesciowi, w ktorym obecnie mieszkam, wiec w pelni wiem co zdarza sie na budowie i co mnie jeszcze czeka. Mozna powiedziec, ze z pelna swiadomoscia do tego przystepujemy. Zatem nasz domek bedzie sie roznil tylko garazem. My zrobimy dlugi garaz po dluzgiej stronie budynku, tj od strony pokoi. Bedzie od polnocy wiec i nie bedzie wychladzalo domu. Ponad to wiem jak bardzo potrzebne na wsi sa komorki....niestety w obecnym domu mam tylko garaz i jest tak zagracony, ce tylko na zime robimy porzadek, aby tylko samochod tescia sie zmiescil...wiosna zawalamy go od nowa. Przywidujac to chce wybudowac dlugi gqraz, gdzie pol to bedzie garaz, a pol to bedzie pomieszczenie na kosiarki, szpadle, widly etc....nawet nie macie pojecia ile tego wszystkiego sie zbiera :D
Co do ekipy to owszem nadal szukam, wiec jesli bys mogla to chetnie poprosze o wszelkie namiary...
Druga rzecz to ja dopiero przystepuje do budowy i zalatwiam formalnosci w urzedach (to jest dopiero zgroza)...
Jak bys chciala zobaczyc jak bedzie wygladal nasz D-09 to zajrzyj tutaj:
www.gamber.pnet.ws

Bartek

PSMA
29-10-2004, 21:15
moge ci polecic majstra z okolic wegrowa stawial u mnie dom jestem z niego bardzo zadowolony jesli jestes zainteresowany/a napisz pozdrawiam piotr

bobo30
31-10-2004, 10:46
Ja mogę polecić swoją ekipę, też poleconą mi tu na forum. Jestem bardzo zadowolona. Prawdziwi fachowcy, solidni i słowni. cenowo przystępni. Budują według projektu i z poziomnicą w ręku. Pilnuję ich bardzo, ale do niczego nie mogę się przyczepić, mój kierownik budowy też ich chwali. W przyszłym tygodniu wyleją mi strop. Zapraszam jeśli chcesz obejrzeć to co zrobili, koło Grodziska Mazowieckiego. Ekipa jest z radomskiego. Dane na priv. Robią mury i więźbę. Nie kładą dachu.
pozdrawiam i szczerze polecam.
bobo30

Barti4
16-11-2004, 10:22
Jesli mozna was prosic o namiary na polecanych przez Was majstow i ekipy to prosze o przeslanie ich namiarow na priv lub na e-mail.

17-11-2004, 17:16
Firma ad-dach wykonuje pokrycia dachowe,w tym profesjonalne wykonie "wolego oka" !!! Jest firma z wieloletnia tradycja siegajaca trzeciego pokolenia!!!! Wielu zadowolonych klijentow potwierdza jakosc swiadczonych uslug!!

Z powarzaniem
Adam Miłoszewski

www.ad-dach.pl
GG 4790191

olido
18-11-2004, 14:01
Witam!
Lokalizacja to wies Ławki obok Czachowka. Na trasie linii kolejowej Warszawa-Radom. Ok 1,5km od stacji czachowek poludniowy. Odleglosc od centrum Warszawy okolo 35km.


Witaj,
no to będziemy sąsiadami...kiedyś :-)
właśnie kupujemy działkę w Ławkach i planujemy budowę. Na razie szukamy odpowiedniego projektu, taniego (w sensie wykonania domu), ale jednocześnie perspektywicznego (na razie jest nas czworo).
Chętnie skorzystamy z doświadczeń.
pozdrawiamy serdecznie

Ola i Dominik

Barti4
18-11-2004, 22:32
Witam sasiadow !!!
Jesli tylko moge byc w czyms pomocny to walcie jak w dym ...ja juz mam za soba jedna budowe, i 70% papierkow do pozwolenia.
Co do wyboru projektu zastanowcie sie czego chcecie i jesli macie cos do przebudowy w gotowcu to mam dobrego i taniego architekta. U mnie taniej by bylo zrobic u niego projekt docelowy aniezeli kupowac w muratorze i przerabiac...no coz...tak wyszlo ale dla was jest okazja. Ekip tez juz pare mam ale sprawy sie na razie tocza. Ogolnie mam duzo namiarow na urzedy, wykonawcow itd....
Jakby co pytajcie...
Gdzie jest Wasza dzialka jesli wolno spytac? Moja jest przy ul. zielonych sosen na skraju wsi po lewej stronie. Kuoilem tam 1000m za 32,200PLN...
Wiec jakby co to macie porownanie...

olido
22-11-2004, 14:24
Witaj,

Bardzo chętnie skorzystamy z pomocy, bo niestety coraz trudniej znależć naprawdę solidnych fachowców... coraz więcej prataczy w każdej dziedzinie.

My trochę drożej zapłaciłiśmy (36 tys. -1000m), ale teraz ostatnio, a ty kiedy kupiłeś?

Nasza działka jest trochę bliżej stacji, przy asfalcie i też zielonych sosen
pozdrawiamy serdecznie

OLa I DOminik

Barti4
22-11-2004, 15:51
hehe a i owszem. Ja w zasadzie mam 2 fachowcow co prawda jeszcze mi nie zrobili wyceny ale z rozmowy wyglada, ze sa uczciwi i znaja sie na swoim fachu. Reszta jakby nie dostakla odemnie andatu zaufania, ale kto wie jak to bedzie....
Na razie dalej mecze sie z papierami i faktycznie jest to droga przez meke.... wole juz jak widacv efekty czyli budowac....
Na razie szukam dalej i zobaczymy jak mi to pojdzie :D
Dzialeczke mamy przy zielonych sosen. Jak bedziecie jechac to ostatni dom po lerwej stronie i zaczyna sie nasze jakby osiedle :D Prostopadle do asfaltu. My kupilismy dzialeczke we wrzesniu. Ale cena poczatkowa wynosila 35.000zl. Udalo sie kapke stargowac.
My mamy jeden maly minus. Moja dzialka jest 200m od asfaltu, wiec mam problem z podlaczeniem pradu i musze czekac... Druga rzecz to zastranawia mnie fakt wyjazdu w zimie po sniego i blocie po tej polnerj drodze do asfaltu.
Jesli moge Wam cos poradzic, to jak najszybciej wnioskujcie o prad bo na to czeka sie nawet 2 lata. Mimo, ze mozesz byc o 2 metry od linii, a nie jak ja 200....
Wycenili mi linie na 12.000zl...i dali 2 letni termin podlaczenia. Bede pisal odwolanie i zobaczymy moze sie pospiesza :D
Bartek i oczywiscie Kasia
Jak bedziecie chcieli wpasc pogadac, to mieszkamy w Konstancinie Jeziornej...zapraszamy, damy tez Wam troche wnioskow, papierow i przydatnych adresow i teklefonow. Szybciej Wan pojda papierki :D