PDA

Zobacz pełną wersję : Tym razem przedstawię "moją" okolicę ;)



M@riusz_Radom
14-10-2004, 10:51
To widok mojej okolicy, zdjęcie robione z motolotni :)

http://www.naszadzialka.prv.pl/cos/poludnie.jpg

pliczek zajmuje ok 900Kb także nie polecam ściągania go osobom posiadającycm łącze modemowe ;) Zapraszam ich na moją stronkę, adres w stopce, gdzie umiesciłem zdjęcie w mniejszej rozdzielczości

Rbit
14-10-2004, 12:44
Jako dziecko, kiedy odwiedzalem swoich dziadków to czasem biegalem po tych łakach. Wtedy płynął tam niedaleko strumyk ale chyba jest wyschniety od jakiegoś czasu? W ogórdkach dzialkowych troche z tyłu moja mama ma dzialke .
Gratuluje ładnej okolicy. :)

pattaya
19-10-2004, 14:55
Ha!
Jeszcze trochę w lewo i załapałby się mój blok.Od magazynów tytoniowych to może 400-500m.

mieczotronix
19-10-2004, 21:12
Jak się robi takie zdjęcie? Czym latałeś?
A pozatym co to za część Radomia? Czy widać na tym zdjęciu Gołębiów (moja ciocia tam mieszka)

Rbit
20-10-2004, 09:08
Mieczu, jak sie robi to nie odpowiem, ale na drugą cześć moge.
Gołebiowa nie widac ,bo ta dzielnica jest zupelnie po drugiej stronie miasta .To co widać to sie chyba nazywa osiedle południe , Kiedy ja mieszkalem w Radomiu to tam gdzie to duze blokowisko były dzikie pola :) gdzie ganiały bazanty i zajace.

pattaya
20-10-2004, 10:05
Te bloki ,gdzie mieszka Mariusz to os.Południe.Jego działka to chyba Godów,wieżowce na pierwszym planie to os.Borki.

basset
21-10-2004, 23:29
Ho ho ho krajan witam pozdrawiam i dzieki za pozdrowionka w innym poscie:).
Ja tez po tej stronie miasta ale bardziej na zachod. Niestety u mnie na razie nic sie nie dzieje, ostatnio troche posprzatalem bo kradli mi drzewa i trzeba bylo przerzedzic lasek z krzakow zeby mozna bylo dzialeczke objac wzroczkiem.
Pozdrawiam cieplo.