PDA

Zobacz pełną wersję : malowanie



Jerrys
18-10-2004, 22:02
Witam
Ciekaw jestem jak malujecie skosy na poddaszu, czy w kolorze ścian, czy na biało tak jak sufit???
Czy malując ściany zostawiacie biały pasek kilku centymetrów od sufitu, czy dajecie kolor do samego sufitu?
Właśnie wziąłem się za malowanie i wolałbym tego nie zchrzanić :oops:
Pozdrawiam

Lukrecja
19-10-2004, 13:34
Witam
Ciekaw jestem jak malujecie skosy na poddaszu, czy w kolorze ścian, czy na biało tak jak sufit???
Czy malując ściany zostawiacie biały pasek kilku centymetrów od sufitu, czy dajecie kolor do samego sufitu?
Właśnie wziąłem się za malowanie i wolałbym tego nie zchrzanić :oops:
Pozdrawiam

to zależy jakie robisz ściany i sufit, czy zdecydowane kolory, czy jest kontrast, czy ściany jaśniutkie, ale mi się podoba w ogóle sufit tego samego koloru co ściany, więc wszystko jednakowo

Fugas
19-10-2004, 13:51
Ja mam skosy w kolorze scian a sufit o ton jasniejszy niz sciany albo bialy bo tez tak sie trafilo.

Fugas

Jerrys
20-10-2004, 12:51
Dzięki za pomoc, na linii styku ściany z sufitem dałem 3 cm pasek w kolorze sufitu, no a niżej ściana. Co do skosów w jednym pokoju zrobiłem w kolorze ścian i widzi mi sie to średnio - jakby ściana się kładła, a w drugim dałem ściany hiacynt super wall firmy Bondex a sufit i skos białe, kolor tylko na ściance kolankowej. Efekt jest extra, sufit i skos mają delikatny odcień od koloru ścian no i już wiem, że w trzecim pokoju zrobię właśnie tak.
Jeszcze raz dziękuję za rady i pozdrawiam :)