PDA

Zobacz pełną wersję : Czy istniej? wanny "na wymiar"?



ciku
18-10-2004, 22:13
No wlasnie? Chcialabym wanną wypelnic pewna luke w lazience, ale czy to w ogole mozliwe?

Jerzysio
19-10-2004, 07:40
Nie słyszałem, żeby którykolwiek z producentów miał taką opcję. Wiem że istnieja firmy zajmujace się szybka renowacją starych wanien, tzn. wstawiają w starą wanne ( nie usuwając jej ! ) nową wykonaną z laminatów o mniejszych wymiarach - może kupno takiej sprawę rozwiąże?
Inne rozwiazanie - rzemieślnik, który wykona kopyto i zrobi na wymiar z laminatów.
Pozdro
J

mega
31-10-2004, 15:55
Widzialam wybudowana z siedziskiem w salonie lazienkowym w katowicach - calkiem ciekawe
Mega

Fachowiec krakowski
10-10-2010, 14:05
Jest firma w Krakowie robiąca super wanny z Corianu lub laminatu na dowolny wymiar , kolor i kształt.
Robią też na zamówienie, na wymiar brodziki i umywalki .
Wystarczy w Google wpisać "wanny na wymiar Kraków" albo "umywalki na wymiar Kraków".
Ja bardzo często u nich zamawiam.

Aga-Białystok
10-10-2010, 19:14
Wszystko da się. Kwestia ceny. Nie wiem jak z akrylu, ale z drewna (balie) , kamienia, corianu czy miedzi na pewno możesz złożyć indywidualne zamówienie.

crab
13-10-2010, 18:45
Któryś z polskich producentów (tylko nie pamiętam który) podaje we wszystkich katalogach wymiar danego sprzętu plus w nawiasie przedział wartości.
Coś w stylu 100 (95-110) i dopiero jak wejdziesz na ich stronę to gdzieś w jakimś za przeproszeniem faq dowiesz się, że w takim zakresie możesz zamówić bez problemu dany artykuł. Jak mi się przypomni jaki to producent to napiszę ;)