PDA

Zobacz pełną wersję : T?UCZE? DLA ?ODZI!!!!!



19-10-2004, 21:00
Może ktoś wie, skąd wziąć tłuczeń, najlepiej granitowy, w okolicach Łodzi? Mam namiary na Strzelin (Wrocław), Strzelce Opolskie, ale to są odległości odbijające się na kosztach transportu! :( Może mamy gdzieś bliżej jakiś kamieniołom? Bardzo proszę o pomoc, inaczej utopię sie na własnej drodze!:cry:
Pozdrawiam

matth
20-10-2004, 03:32
Witaj mamuska
Moze bede mogl Ci nieco pomoc.Otoz gdy wjezdzasz do Zdunskiej Woli od strony Lodzi /ul.Lodzka/ to zaraz po prawej stronie jest sklad granitu.Facet ma ponoc swoj kamieniolom i ceny sa takie jak w Strzegomiu.A wybor jest nawet duzy.Niestety nie mam na niego namiarow ,ale gdybys miala problem z namierzeniem goscia to chetnie pomoge :wink: Pozdrawiam
PS.Ten skret sni mi sie po nocach :lol:

xavi
20-10-2004, 06:13
Witam

Pracuję w KWB Bełchatów.

W kopalni można nabyć wszelkiego rodzaju tłucznie, iły, kamienie i oczywiście węgiel :lol:
Wszystko po cenach poniżej rozsądku 8)

I bez obaw to nie jest post reklamowy.

20-10-2004, 07:53
Witaj mamuska
Moze bede mogl Ci nieco pomoc.Otoz gdy wjezdzasz do Zdunskiej Woli od strony Lodzi /ul.Lodzka/ to zaraz po prawej stronie jest sklad granitu.Facet ma ponoc swoj kamieniolom i ceny sa takie jak w Strzegomiu.A wybor jest nawet duzy.Niestety nie mam na niego namiarow ,ale gdybys miala problem z namierzeniem goscia to chetnie pomoge :wink: Pozdrawiam

Ooo! To już lepiej brzmi! :D A czy brałeś coś od nich? Czy mają coś w rodzaju odpadów? Dzięki za namiar. Myślę, że trafię bez problemów :wink: , no, ale gdyby co, to oczywiście się zgłoszę! :wink:


PS.Ten skret sni mi sie po nocach

Chyba będę musiała mu wyszykować jakiegoś skręcika bo inaczej chłop zmarnieje na amen! :wink: :wink:


Witam Pracuję w KWB Bełchatów. W kopalni można nabyć wszelkiego rodzaju tłucznie, iły, kamienie i oczywiście węgiel
Wszystko po cenach poniżej rozsądku I bez obaw to nie jest post reklamowy.

Dzięki xavi :) Interesuje mnie kamień w postaci tłucznia. Czy orientujesz się jakiego rodzaju kamień macie? I czy to jest otoczak, czy łamany? A może jeśli to nie tajemnica podałbyś jakiś telefon do działu, który zajmuje się tym tematem? Z góry dzięki! :) Pozdrawiam

xavi
20-10-2004, 08:05
Interesuje mnie kamień w postaci tłucznia. Czy orientujesz się jakiego rodzaju kamień macie? I czy to jest otoczak, czy łamany? A może jeśli to nie tajemnica podałbyś jakiś telefon do działu, który zajmuje się tym tematem?

Kamienie jakie są to głównie otoczaki oraz głazy narzutowe. Wszystkie są kruszone, łamane lub mielone na dowolny rozmiar.
W sprzedaży jest przyjemny grys na drogi - który pod wpływem wody się zespaja i robi się klepisko - idealny na drogi.

http://www.kwb-belchatow.pl/oferty/kruszywa.htm

nr tel:

Kontakt w dni robocze w godzinach 7.00 do 15.00 z Działem Handlowym
tel. (0 prefix)44 737 4771, (0 prefix)44 737 3479, fax (0 prefix)44 737 4775, tel. kom. 601696114 lub 601696173

pattaya
20-10-2004, 17:20
Xavi pomóż laikowi
Co powinienem kupić aby zrobić sobie z tego drenaż wokół domu (opaskę) i żeby też nadawało się na posypanie drogi(teraz glina a na wierzchu trochę pospółki)?

20-10-2004, 18:28
xavi Dzięki serdeczne za namiary! :D Tylko ceny trochę mnie zmroziły! :o Tłuczeń granitowy za ponad 50 zł/tonę to ponad moje możliwości, niestety! W Strzelinie ponoć jest po 22 za tonę. Licząc nawet transport to chyba i tak wyjdzie taniej. A już się ucieszyłam! :cry: No ale nic to! Muszę do nich jutro zadzwonić, może mają jakieś odpady w miarę przyzwoite za trochę mniejszą kasę.


W sprzedaży jest przyjemny grys na drogi - który pod wpływem wody się zespaja i robi się klepisko - idealny na drogi.

Czy to jest grys wapienny? Czytałam tu, na forum, że wapienny brudzi wszystko na biało i po jakimś czasie się lasuje. Czy chodzi o to, że właśnie się zespaja? Ja jednak wolałabym, żeby ten tłuczeń pozostał w postaci luźnych kamieni, woda wtedy spływa i wsiąka w podłoże, a na wierzchu jest czyściutko! Jeśli nie mam racji, to może ktoś mnie oświeci? :)

xavi
21-10-2004, 06:15
xavi Dzięki serdeczne za namiary! :D Tylko ceny trochę mnie zmroziły! :o Tłuczeń granitowy za ponad 50 zł/tonę to ponad moje możliwości, niestety! W Strzelinie ponoć jest po 22 za tonę. Licząc nawet transport to chyba i tak wyjdzie taniej. A już się ucieszyłam! :cry: No ale nic to! Muszę do nich jutro zadzwonić, może mają jakieś odpady w miarę przyzwoite za trochę mniejszą kasę.


W sprzedaży jest przyjemny grys na drogi - który pod wpływem wody się zespaja i robi się klepisko - idealny na drogi.

Czy to jest grys wapienny? Czytałam tu, na forum, że wapienny brudzi wszystko na biało i po jakimś czasie się lasuje. Czy chodzi o to, że właśnie się zespaja? Ja jednak wolałabym, żeby ten tłuczeń pozostał w postaci luźnych kamieni, woda wtedy spływa i wsiąka w podłoże, a na wierzchu jest czyściutko! Jeśli nie mam racji, to może ktoś mnie oświeci? :)

Mam tego trochę u siebie i wydaje mi się, że jest to głównie pył i drobny grys granitowy. Możliwe że również z jakimiś wapieniami.
Fakt - trochę brudzi, ale szybko to przechodzi.
Na wsiach obsypują tym teraz pobocza dróg asfaltowych.