PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy dom i nowy telefon



jogurcik
20-10-2004, 07:00
Od przeszło roku mieszkam w nowym domu. Przenisłem w TP telefon. Niestety TP-sa poszła na łatwiznę i zainstalowali mi telefon na antenę (stary centertel). Dla informatyka to problem. Zero Internetu. Niestety po roku bojów z mojej strony bo po TP to spływa (skargi zostały tylko zarejestrowane) rezygnuję z ich usług. Niestety dostępu di Internetu chyba nie będę miał. Jak sprawa telefonu wygląda u Was?

maciejon
20-10-2004, 07:12
Jak sprawa telefonu wygląda u Was?
U mnie sytuacja jest identycznia. Jeszcze nie mieszkam, ale warunki sa takie, iz tylko dostep radiowy do stacji bazowej. Pytalem o internet. Nie powiedziano mi rygorystycznie: nie. Mowiono: sa problemy.
Mysle, ze do czasu wprowadzenia sie cos sie w technice poprawi :)

Teska
20-10-2004, 07:18
ja mam telefon radiowy - nastarszy centertel ...hmm chodzi całkiem całkiem.Niestety internet na tych wynalazkach nie działa.
Mam łacze radiowe - od niezaleznego dostawcy i jest ok ..mam gdzies tepsę.

pik33
20-10-2004, 07:23
Niestety, radiolinia tpsa. Działa jak... :( Za taki telefon, co połowicznie działa, należałoby płacić połowę abonamentu.

Żadna firma nie chciała podjąć się podłączenia mi internetu.

Skończyło się na Idei. Mają tam taryfę "web maniak" gdzie po godzinie 18 512 kB danych kosztuje około 30 groszy. Do przeglądania poczty, gadek na forum, chatach i gg - ideał, bo nie płaci się za czas, a ilości danych są symboliczne. Gorzej jak trzeba pooglądać strony z grafiką, megabajty zaczynają płynąć, ale i tak wychodzi to lepiej niż modem w tpsa

Jerzysio
20-10-2004, 07:34
Jogurcik, a u Ciebie w okolicy Sferia albo insza inszość nie funkcjonuje?
Pozdro
J

damiang
20-10-2004, 10:52
U mnie też brak możliwości technicznych na kabelek i zaproponowali telefon "na radio".
Ale podali też możliwość, że podpisuję umowę i on w ciągu 18 miesięcy założą kabelek. Tylko opłata instalacyjne wtedy jest ponad 360 zł a nie 10 zł.
Chyba się na to zdecyduję, tylko muszę się upewnić czy do tego czasu mogą założyć radyjko...

PANTHER
20-10-2004, 11:14
Na mnie tpsa się wypieła. A ja na nich. Mam sferię z internetem.

Dave
20-10-2004, 11:14
Mam dostep radiowy do Tepsy i internetu na tym sie nie da ciagnac. Alternatywa jest dostep przez Wi-Fi jesli jest jakis operator w zasiegu lub przez GSM - teraz Plus ma np. promocje na 30MB internetu miesiecznie za 3zl. Mi to w domu wystarcza. Oby ta promocja trwala jak najdluzej...

D.